Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, miben vagytok otthon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miben vagytok otthon?

Figyelt kérdés

Igyekeztek otthon is csinosak lenni a párotok számára?


Van értelme kicsit igényesebben járkálni otthon? Pl legginsben, szoknyában....


Nincsenek ilyen holmijaim, érdemes csak otthonra venni, vagy felesleges?


Vendégségbe is gyakran járunk


2015. okt. 2. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
50%

Igazából mindenhogy tetszem neki otthon :)

Cicanaci, póló, néha pulcsi.. Néha jobban kicsinosítom magam, néha kócis vagyok. Változó. A csinosat akkor értékeli az ember, ha néha lát kócosan, csapzottan is. Különben csak az lesz, hogy "kicsinosítom magam, de észre sem veszi".

Legyél ápolt, ne zsírba fröcsögő ruhát meg lyukasat hordj azért, hanem tisztát, de erre felesleges vásárolni. Egy régebbi ruha ami esetleg csini, de máshova nem vennéd fel, simán jó. Csini melegítőruha stb. De néha azért elengedheted magad, ha nincs kedved hajat csinálni vagy odafigyelni. Abban még nincs nagy gond,elvégre otthon vagy :)

Én is odafigyelek,de nem görcsölök rá, hogy mennyire áll jól.

22N

2015. okt. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül vagyok, akkor inkább nem is mondom mit veszek fel, mert szörnyű. De ha ketten vagyunk, akkor az otthonos ruhák szebbik felét veszem fel. Néha sminkelek is, mert szereti. De amúgy nem szoktam túlvariálni.
2015. okt. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Sunshinedoll ***** válasza:
62%
Itthon abban vagyok, ami kényelmes és nem túl retkes :D Most egy fekete leggings van rajtam, meg a nyálfoltos pizsamafelsőm. Ha a pasim itt van, akkor felveszek egy csinos bugyit a cucc alá és ennyi.
2015. okt. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nyáron szoknyában és rövid topban, vagy csak francia alsóban és topban, ha nagyon meleg van.


Télen melegítő és kötött pulcsi vagy poncsó, mert legingsben megfagyok. Igaz normális melegítőnadrágom van, nem valami szakadt, lógós 10 éves darab, de nyilván nem egy leggings.

2015. okt. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Melegíto naprág és rovidújú. Minden nap kicsinosítom magam, hiszen munkába járok (iroda), így estig a smink is rajtam marad. Hétvégén nem nagyon sminkelek.


28N

2015. okt. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
25%
Melegítőnadrág és rövidujjú póló, lehetőség szerint egyik sem szakadt vagy retkes. Nyáron jellemzően egy szál bugyi, és ennyi. Annyira nem viszem túlzásba az odafigyelést, de annál nagyobb hatást kelt, ha megyünk valahova, és rendesen kinézek valahogy :D
2015. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Olyan holmit vegyél fel otthonra, ami kényelmes: cicanadrág vagy sort, pulcsi v. póló (ez időjárástól függ), de semmiképp NE legyél kinyúlt, foltos ruhaneműben. Nem kell blúzban-szoknyában tipegni otthon, de azért a párod ne csak nagyon használt holmikban lásson. (Jobb turisokban nézzél szét, ott jó legginseket, felsőket lehet kapni olcsón.)
2015. okt. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszál tangában általában!:)
2015. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sosem voltam ez a melegítős típus, max. akkor veszem fel, ha szökőévente egyszer úgy teleesszük magunkat, hogy szorít a nadrág. Én, ha felöltözöm, akkor már utcai típusú nadrágot veszek fel, max. leggingset, de azt tunikával (kiv. nyáron, akkor, ha egyedül vagyunk, akkor alsóneműben szoktunk lenni, ha kánikula van). Szoknyát otthonra nem szoktam, azt csak indulás előtt veszem fel, mert nekem otthonra kényelmesebb a nadrág. Amúgy igyekszem tetszeni a páromnak, de nem viszem túlzásba, szóval nem az az első számú szempont az otthoni szerelés kiválasztásánál, hogy mennyire tetszene neki.


Vendégségbe meg csak és kizárólag csini ruha, kiv. ha direkt ki van kötve, hogy játszósban menjünk (pl. ha a vendégségben szekrényt szerelni is segítünk).

2015. okt. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!