Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha a barátotoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a barátotoknál vagytok, ugyanúgy főzőcskéztek, mintha otthon lennétek?

Figyelt kérdés
2,5 éve vagyunk együtt, elég csendes, visszahúzódó lány vagyok, ezért a családba nem igazán sikerült beilleszkednem, éppen emiatt nem érzem jól magam velük. Sajnos viszont úgy alakult az évek során, hogy minden hétvégén én megyek hozzájuk, barátom nagyon ritkán jön. Ha itt van, sokkal szívesebben megyek ki kaját csinálni, mert itthon vagyok, tudom mi hol van, kérdezhetek anyától stb. Náluk egyszerűen nem szeretek kaját csinálni, de ha ott vagyok, elvárja, hogy mindig főzzek valamit. Reggel pl. azon sértődött be, hogy ébredés után nem ugrottam a konyhába reggelit csinálni neki (mondtam, hogy nem akarok kimenni az anyjáékhoz). Igazából nem is a kajacsinálással van baj, hanem azzal, hogy olyankor ő nem jön ki velem a konyhába, otthagy a szüleivel, akikkel nem tudok mit kezdeni, és rosszul érzem magam. Én látom rosszul a dolgokat? Vagy amiért lány vagyok, az én feladatom az ennivaló készítés, ezért mindegy hol vagyok, alap, hogy főzök? 18/L

2015. márc. 29. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

érthető, ha nem jössz ki jól a szüleivel és ő se megy oda, ne várja el hogy te főzz

amúgy meg ha otthon lakik, akkor főzhet az anyja is, nem neked kell

szép gesztus, 18 évesen ez így főleg nem a te dolgod

2015. márc. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából nem vagyunk rosszba, de beszélgetni nem tudok velük, így nem szeretek kimenni főzni, és jól esne, ha kijönne velem. Szerintem is az anyja dolga lenne, de náluk ez nem így megy, mindenki külön csinálja magának a kaját, ami nekem elég furcsa, mert itthon nem így működik. Őszintén szólva, meg ennyi idősen, tényleg nem érdekel a főzés, tudom, hogy egyszer meg kell tanulnom, de most még nem köt le.
2015. márc. 29. 18:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi vagy együtt csináljuk a reggelit, vagy pedig a 'házigazda'. Főzni tuti nem kezdenék el náluk, nagyon kedvelem a szüleit és ők is engem, viszont annyit még nem beszélgettünk, hogy kialakuljon az a kötetlen viszony...8 hónapja vagyunk együtt, de még pár hete is megkértem a páromat, hogy jöjjön ki velem, mivel mosdóba kellett mennem, a szülei meg a nappaliban voltak. Amikor ketten vagyunk, akkor persze jobban elengedem magam, viszont az anyukája előtt mégsem kezdek el matatni a mosdószekrényben pl egy vattakorongért, amit ha ketten vagyunk akkor lazán megteszek:) Visszatérve, szerencsére a barátom nem várja el tőlem, hogy főzzek rá, sem náluk, sem itthon. Ha úgy viselkedne velem, mint ahogyan a barátod akkor leülnék vele beszélgetni erről.
2015. márc. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!