Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehetséges hogy azért megcsalj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy azért megcsaljon a párom, mert az arcom úgymond csúnya?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok rá nektek mi a véleményetek.Igaz nem vagyok egy szépség az alakom jónak mondható,de öregebbnek nézek ki a korombéli nőktől.Ezért megcsalhat?Olyan sok szép nőt látni és megfordúlt a fejemben mivan ha már nem tetszem neki,és szebb nőre vágyik.Lehet ez ok a megcsalásra?

?


2015. okt. 12. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Ezért is,de nem feltétlenül.... Esetleg,ha az ágyban nem vagy számára kielégítő...
2015. okt. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kérdező N
2015. okt. 12. 20:14
 3/10 A kérdező kommentje:
Az ágyban eléggé egy hullámhosszon bagyunk.Nem vagyok frigid.
2015. okt. 12. 20:16
 4/10 Költőnő? ***** válasza:
megcsalásnak sztem ritkán a másik feje az ok
2015. okt. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszenél neki, nem lenne veled.

Olyasmin izgulsz, ami nem reális. Mindenkinél van szebb, jobb, fiatalabb, stb. Ennyi erővel soha senki nem lehetne nyugodt a párkapcsolatában. A megcsalásra általában nem az az ok, hogy a meglevő társ nem eléggé ilyen vagy olyan. Sőt, a szerető sokszor nem is jobb, mint aki az aktuális partner. Sokkal inkább az adott ember fejében dől ez el, mert unatkozik, bizonyítani akar magának, hogy még mindig nagyon kelendő, izgalomra vágyik, vagy egész egyszerűen csak képtelen felnőni és megállapodni. Sorolni lehetne reggelig. Hallgasd meg, érdemes:


https://www.youtube.com/watch?v=zNMyuEFa7vQ

2015. okt. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. okt. 12. 20:33
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha másik nőre vágyis egy férfi, nem hiszem hogy azért van mert egy szép női arcot szeretne közelről nézegetni.

Ennél mélyebb dolgok késztetik az emberekeT a félrelépésre

2015. okt. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 omba ***** válasza:

Olyan sok szép nőt látok én is, - és eszembe se jut, hogy megcsaljam a párom.

Nekem meg egy csomó anyajegy van a hátamon - kamaszkoromban de feszengtem miatta - de nem gondolok arra, hogy ezért elhagyna a párom - pedig sok pasinak nincs ilyen...

Azért a párod, mert megszerettétek egymást, nem?

Nahát!

2015. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%

Az arcod miatt még nem fog másra vágyni. Ha pedig másra vágyna, akkor nem feltétlen kell nálad szebb legyen az illető. Tehát csak emiatt nem fog.


Ha a kapcsolatotok rendben van, az ágyban is jól összeilletek, akkor nem valószínű, hogy félre akarna menni.

2015. okt. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha megfordul ez a fejedben, akkor tudat alatt érzed, hogy valami nincs rendben. Megváltozott a viselkedése veled szemben? Kevésbé figyelmes vagy ingerült újabban? Na akkor kezdhetsz aggódni. Ha nincs a szokásaiban változás, nincs más nő a láthatáron. Új programok, szexi fehérnemű, jó kaja segíthet feldobni a szürkülő hétköznapokat. Mint ahogy sokan leírták, mindenkinél van szebb és jobb, meg fiatalabb. Mi lenne ha csak a szépek találnának párt és mindenkinek ugyanolyan lenen az ízlése?Már kihalt volna az emberiség. A lényeg hogy amit megszeretett benned azt mindig szeresse és akkor nincs baj. A baj akkor kezdődik, ha a felek változnak és már nem olyanok, mint amilyennek megismerték és megszerették egymást. Ez akkor gáz, ha pont abban változik az egyik fél, amit megszeretett benne a másik. De ez általában nem az arc...
2015. okt. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!