Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért látok mindenhol csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látok mindenhol csúnya fiú-szép lány, illetve csúnya lány-szép fiú párokat?

Figyelt kérdés
Szinte csak ilyen párokat ismerek a környezetembe, kicsit fura.

2015. okt. 6. 22:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Talán, mert nem mindenki a külsőségek alapján válasz párt magának, vagy csak a fura szemüveg van rajtad :)
2015. okt. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Mindenhol?Érdekes helyen élhetsz.Konkrétan hány párra gondolsz?
2015. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem fura.Csak ezen az oldalon az az általáns nézet,hogy "szép" a "széppel" illik.Húsz év elteltével a régen szép és kevésbé szép is majdnem egy kategória.
2015. okt. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
28%

Mert talán a jóképű hapsik is rájönnek idővel, hogy A SZÉP NŐK a tökéletes külsőt leszámítva TOTÁLISAN ÉRTÉKTELENEK. Egyébként ugyanezt látom én is, jóképű, elegáns, 30-as srácok lepaktálnak olyan kis átlagos, semmilyen arcú, "egyben derék-egyben csípő-egyben fenék" 25-30 közötti nővel, akik mérföldekkel jobb belső tulajdonságokkal rendelkeznek. A szép leánykák meg röpülnek a következő alfahímfаszra.


Csúnya férfi-szép nő felállást csak agyon ritka esetben látok, azt is csak akkor, ha a csúnya férfi szórja maga után a húszezreseket.

2015. okt. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jav.: nagyon*
2015. okt. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
9%
Mindenkinek más a szép es más a csúnya, ennyi.
2015. okt. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Ki szerint csúnya/szép?
2015. okt. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

#4

31 éves vagy már,próbálj meg élni ahelyett,hogy itt lázadsz.

2015. okt. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Négyes egész jót írt. Nem tudom te merre élsz, de itt se mászkálnak a csúnya férfiak szép nőkkel, meg amúgy semerre, ahol eddig jártam.
2015. okt. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8: Meghatódtam, hogy a szíveden viseled a sorsomat. :'(
2015. okt. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!