Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Valóban én vagyok önzö?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban én vagyok önzö?

Figyelt kérdés

Valamivel jobban keresek, mint a párom, hogy mennyit, az nem lènyeg. Miután mindent kifizettem (keresetarányosan elosztva), nekem marad 150 ezer, neki úgy 30.

Nyáron egy hónapig két állásom volt, szabadnapom meg sose, így szedtem össze plussz 260 ezret. Ez a pénz most készpénzben van, úgymond, az én költöpénzem, a fizumból fennmaradó összeghez nem nyúlok, az a nyaralási pénz, meg ha valami elromlik, onnan veszünk el.

Szóval lényegében nincs közöm a saját fizumhoz, amég tart a 260am. Utána nem tudom, mi lesz.

Nem is lenne gond, ha az a pénz szép nyugodtan gyarapodna, viszont csak apad. Szeptember óta a párom plussz kiadásaira kb 150 tünt el róla fokozatosan, és ez engem már nagyon zavar.

Amikor felhoztam neki, hogy legyen szíves, nem koppasztani a vésztartalékunkat, mert így az lesz a vége, hogy nem fogunk nyaralni, megkaptam, hogy foglalkozhatnèk kevesebbet a pénzzel, hiszen nekem van böven.

Igen, de csak azért van, mert erön felül megdolgoztam érte, és spóroltam, és nem szeretném, ha nem lenne látszata a munkámnak. Ettöl most önzö lennèk?


2015. okt. 25. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Tenyleg nem kene elplazazni az osszeset
2015. okt. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez igy nem korrekt. Le kene ulni es kozosen csinalni egy mindenre kiterjedo koltsegvetest, ami meg a ket kulon fizetesbol fennmarad az a sajatotok. Ezt neki is el kell fogadnia es igy nen marad benned sem rossz erzes, ami csak rontja a kapcsolatot.
2015. okt. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
De megkkora egy para*zt már bocsi...
2015. okt. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
37%
Küld el a büdös csórót, cseréld le egy jópénzűre, ahogy azt a természet törvényei is megköveteik. Búcsúajándékként veresd félholtra a csórót.
2015. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem, ez teljesen érthető, viszont kínos lehetett a megjegyzésed, a férfiak ettől teljesen padlót fognak. okosabb megoldás kell, ne legyen hozzáférése, az a te vésztartalékod, tartsd a bankban. ezen felül mondd neki hogy ha valamire szüksége van, ki tudod segíteni szívesen. gondolj bele, ha valami az orrom előtt van én is elveszem, és rosszul esik, ha számon kérik. de ha nincs akkor eleve meggondolom hogy kérek-e, szóval minden apró cseprő dologra meg a saját szórakozásomra nem fogok kérni. ráadásul tudod hogy ezt sose fogod visszakapni és fordított esetben te le lennél tiltva az ő pénzéről. tehát, okosan védd meg a spórolt pénzed, de nyíltan ne konfrontálódj, ha lehet.
2015. okt. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!