Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan tegyem ki az exem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem ki az exem a lakásomból? Nem hajlandó magától elmenni. Csomag ki és zár csere? :/

Figyelt kérdés

#lakás #ex #kilakoltatás.
2015. nov. 10. 21:34
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Még nem bántott fizikailag de nem akarom megvárni hogy megtörténjen.
2015. nov. 10. 21:43
 12/31 anonim ***** válasza:
57%
Kihajítod az ablakon a cuccait, a zárakat lecseréled, tiltod minden kommunikációs platformon, s ha netán dörömböl az ajtódon, kihívod rá a zsernyákokat, hogy egy agresszív részeg alak épp be akar törni hozzád. Ennyi! Találd már fel magad, te jóisten.
2015. nov. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam kiköltözök pár napra a szülőkhöz.
2015. nov. 10. 21:44
 14/31 A kérdező kommentje:
Mendenkit elmart mellőlem, egyedül maradtam :(
2015. nov. 10. 21:49
 15/31 opened paradise ***** válasza:
93%

Hogy ő cserélhessen zárat?

Okos...

Az önkényes lakásfoglalókat ilyenkor már nehéz. Ha te ott laksz,akkor nem.

Elmondod neki szépen,aztán ha nem,akkor kihívod a zsarukat,hogy valaki jogtalanul betört hozzád. Nincs az ő nevén,nincs bejelentve,kirakják.

2015. nov. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

valószínűleg ez sem pont ma kerekedett ki.....

De vigyázz mert ilyenkor aztán képesek az emberek könyörögni, aztán a szíved még meglágyulna és újra sz**ar életed lenne, ha másképp nem megy akkor csak a rendőrség marad ahogy írták...

2015. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%
Pakold ki a cuccait, cserélj zárat, és egy időre menj a szüleidhez, aztán figyeld a lakást, és ne maradj egyedül, vedd magad köré a családot, ha bármi tettlegességgel próbálkozik akár ellened akár a lakás ellen, akkor értesíted a rendőrséget.
2015. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 Költőnő? ***** válasza:
Aszt úgy mégis mit talált ki; mire fel is kellene szte ráiratnod?
2015. nov. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Tedd ki onnan és ennyi, nehogy már neked legyen lelkifurdalásod miatta. Amúgy tényleg készülj a könyörgésre, eskü megváltozik ilyesmi szokott jönni, de nagyon kicsi az esély, hogy tényleg javulna a helyzet.

Kezdj új életet!

2015. nov. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az eddigi válaszokat, ha még van várom az ötleteket és elnézést, de telefonról vagyok mindenkinek akartam hasznos választ nyomni, de félre ment inkább azt nem erőltetem.
2015. nov. 10. 22:15
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!