Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti nem érzitek néha monotonnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem érzitek néha monotonnak a mindennapokat?

Figyelt kérdés

1,5 éve èlünk együtt a párommal. Hétköznap én csak aludni járok haza, egyik héten szombat, másik héten vasárnap szabad (hol 5, hol 6 nap munka). Vendéglátózom, sok stressz minimálbérért. A párom diák, még nálam is kevesebbet kap 2 évig.

Én igyekszek minnél többet megspórolni, hogy mire végez a sulival, legyen pénzem, elmehessek én is tanulni, ès elég legyen mondjuk 4 órát dolgozni mellette. Ha végez, átlagosan fog keresni (az én fizum dupláját), de nem várhatom el, hogy eltartson.

Igyekszem takarèkosan élni, alig veszek ruhàt, nincs káros szenvedélyem...

Nagyon szeretnék tanulni, de se pénzem, se idöm nyelvsulira, így marad a klasszikus netröl, fütetböl tanulás útban munkába a vonaton.

A párom is mondta, jobban örülne olyan barátnönek, aki otthon van, festeget, zongorázik, tanul, max 3 órát dolgozik, de azt is csak akkor, ha akar. A barátai feleségei mind így élnek, nem is dolgoznak. Csak ott a férj el tudja tartani öket


2015. nov. 11. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
De mi a kérdés?
2015. nov. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Én mondom, minden olyan mázlista, akinek van párja, viszonylag boldog kapcsolata,de mégis nyavajog, az menjen a sunyiba!
2015. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vagy olyan mázlista hogy nincs párja. :)
2015. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még nem élek a párommal, mert ő tanul, én dolgozom. Jövő februártól én is tovább akarok tanulni meló mellett, párom azután, hogy beilleszkedett a leendő melóhelyén.


Engem az visz előre, hogy van egy lsita (sajnos még csak a fejemben) arról, hogy mit akarok elérni 1 éven belül. És folyamatosan teszek érte, illetve kell, hogy legyen valami a listán, amit kipipálhatok. Ez visz előre, telnek a napok, és közelebb kerülök a céljaim megvalósulásához.


Én is spórolok, legalábbis nagyon-nagyon igyekszem. Szerencsére az én párom nem akarja, hogy otthon üljek, nem is tudnék. Illetve olyan munkám van, amit szeretek. Így nem monoton, mert tudom, hogy lesz jobb is.

2015. nov. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom ezt a kijelentést milyen hangnemben mondta: "jobban örülne olyan barátnönek, aki otthon van, festeget, zongorázik, tanul..." De engem ezzel biztosan megbántott volna. Gondolhatná,hogy te sem azért hajtod ennyire magad,mert az olyan szórakoztató...

Ezt a kijelentést ő se gondolhatja komolyan.


Egyébként de, szoktak unalmasak lenni a hétköznapjaink, meg én is sok mindent szeretnék de most marad a munka, a tanulás és reménykedés,hogy a sok megfeszítésből jobban fizető munkahelyem is lesz.

2015. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"jobban örülne olyan barátnönek, aki otthon van, festeget, zongorázik, tanul, max 3 órát dolgozik"


Na, én itt közöltem volna vele, hogy szívem, minden vágyad így teljesüljön mostantól, holnaptól itthon maradok festegetni meg zongorázni...

2015. nov. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi nem érezzük monotonnak. Szeretjük a munkánkat, elszalad az idő. Aztán irány haza, vacsi, összebújás, hétvégén pihi, vagy valami program kettesben, barátokkal, vagy családdal, hobbi...ilyenek.
2015. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!