Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Annyira felbosszant ez az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira felbosszant ez az egész szituáció, mit tegyek hogy ne zavarja így a mindennapokat?

Figyelt kérdés

A barátom egy év után dobott múlt héten, mert megtetszett neki más. Totál szerencsétlen, nevetséges helyzet alakult ki. Én még mindig szeretem őt, bár nagyon igyekszem elfelejteni és barátként tekinteni rá. A másik lány meg idő közben kikosarazta, szóval ha úgy vesszük ő sem járt jól. Komolyan már az idegesít fel, hogy miért nem kellett neki? Bosszant, hogy én meg nagyon szeretem őt, neki meg már én nem kellek mert "kialudt a tűz". Hogy lehet ezen túllépni? Sírtam egy hétig, most már tovább akarok menni, túl sok időmet elveszi és hátráltat ez az egész. Nagyon mással kéne foglalkoznom, de nem bírok. Komolyan, már csak az hiányzik ebből az egészből, hogy utánam is fusson valaki aki nem kell, és kész lenne a kabaré... Már abban sem vagyok biztos benne, hogy szerelmes vagyok a volt barátomba, csak valami makacs hiányérzet társul hozzá, meg a vele tervezett, meg nem valósult programokhoz...

22/L



2015. ápr. 26. 14:42
 1/7 anonim ***** válasza:
De volt előjele hogy el fog hagyni? Már nem volt olyan jó a kapcsolatotok?
2015. ápr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Te totál zakkant van. Fiatal vagy szerelmes, és lennél még mindig olyan hülye h visszafogadd ha teperne.

Ideje érett emberként viselkedned, és gondolkodnod , az élet nem áll meg, ez egy kapcsolat volt5 de vége, jön majd másik, mikor már a plüss macidat totál átitattad a könnyeiddel és már ő lesz morcos h ne bőgj már te hüle pics**a nem látod h már szétáztam.

2015. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet h csunya dolog de en tokre orulnek a Te heltedben h AZ a lany kidobta a sea of :) kozben meg csak elveznem AZ eletet es a pasi Orr ala dorgolnem hogy nelkule is jol erzem magam. Eleg alantas orom a karorom de AZ egyik legjobb :P
2015. ápr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol írtam olyat hogy a plüssmacimba sírok :D Egyébként meg, miért bűn az ha még szerelmes vagyok? Számomra ez a normális, és azt nem értem, hogy nála hogyhogy csak egy évig tartott. Mondjuk nyilván, mások vagyunk, én ritkábban esek szerelembe és általában tovább élnek az érzéseim, neki sok barátnője volt már és mindig csak addig járt velük amíg ez a rajongás, lángolás megvolt. Most meg jött más, akit már nem bírt tovább kiverni a fejéből. Akadt 1-2 problémánk de újdonság nem nagyon volt. Mindkettőnknek voltak hülyeségei, de amíg nem jött ez a lány, addig dolgoztunk rajta hogy megoldjuk és úgy tűnt jól haladunk. Én mindig abban hittem hogy nem kell egyből eldobni valamit amibe hiba csúszik, csak mert bekerül a látótérbe egy jobbnak tűnő lehetőség (amiről meg utólag kiderült, hogy amúgy nem az). Ezért nekem ez furcsa. Talán én is jobban járnék, ha lazábbra venném a kapcsolataimat...
2015. ápr. 26. 15:08
 5/7 anonim ***** válasza:

"Én mindig abban hittem hogy nem kell egyből eldobni valamit amibe hiba csúszik, csak mert bekerül a látótérbe egy jobbnak tűnő lehetőség" hát ez már ide nem érvényes.


Nem kellettél neki! Elhagyott másért mert megunt! Őt is megunta vagy fordítva! Az ilyen amúgy nem 1-ik percről a másikra történik valószínűleg napok de lehet h hetek hónapokkal ezelőtt már tudta h annyi lesz.


Nem a kapcsolataidat kell lazán venned, hanem az egészé letedet, nem így nyaf nyafolni, hogy jajj istenem vége van mindennek mind meghalunk , nem bíííírom továábbb...

-----------------------

Ez egy fejezet volt az életedből, most következik a következő :)

Amiben Luszászítá megszabadult az érzelmeitől Ármándót tekintve, és új vizekre evezett.

2015. ápr. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem normálisak a reakcióid, abban az értelemben, hogy te ragaszkodtál, és most ez szét lett szaggatva, valószínüleg úgy élheted meg, hogy most nem tudod ki vagy, és hogyan tovább. Eltűnt a motiváció, és bejött a "semminek semmi értelme". Idő kell ezt feldolgozni.


Képzeld milyen az, amikor mondjuk tizenév után kerülsz lapátra úgy, hogy totál ismered a másik minden rezdülését, együtt éltétek a fiatalságotokat, és rengeteg a közös élmény. Én most ezen vagyok túl, elég sok idő kellett ezt feldolgozni, de még ebből is ki lehet jönni.


Én azt mondom ne lazítsd az elveidet. Már így is olyan sráccal álltál össze, hogy tudni lehetett, hogy ha rosszul mennek a dolgok, akkor lelép. Nekem úgy tűnik te nem ilyen karakter vagy. Ráadásul illúzió lehetett, amit tőle kaptál (utólag nézve), mert nem tehozzád ragaszkodott, hanem ahhoz a "varázshoz" amit érzett. Ez totál álomvilág, semmi köze ahhoz, aki te vagy. Ha hozzád ragaszkodik, akkor nem kell neki más.

Olyan is van, amikor két embernek nem működik egymással, vagy az egyik nem kapja meg azt, amire vágyik, és akkor is bukta a kapcsolat.


Én azt is megkockáztatom, hogy te beleláttál sokmindent a barátodba, vele terveztél, és közben nem vetted észre, hogy ez nem olyan, mint amilyennek lennie kéne. (A szerelem ilyen... :p )

A hiányérzet nyilván vegyül azzal, hogy társra vágysz, és szeretnéd megélni azokat a dolgokat, amiket vele terveztél. Szerintem ebben nincs semmi rossz, az ember alapvetően társas lény.

2015. ápr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: sajnálom, így is lehetne nézni, de azt hiszem mivel én éltem meg ezt az egy évet, és én beszéltem a szakítás után egy héten keresztül a miértekről Vele, ezért valószínű jobban tudom, mi okból lett vége. Azóta sem szappanoperáztam, szóval végképp nem értem ezt a reakciót. Vannak problémáim, igen, ő rávilágított, még ha utólag is de megtette értem, és ezzel segít hogy rendbe szedjem magam.

Utolsó: Köszönöm szépen, tartalmas, segítőkész választ adtál, s nem utolsó sorban nincs benne gúny, meg lehúzás, ami most a hátam közepére sem kell :_D Azóta kiderültek az okok igazából, és mivel nem szeretek ostoba, harag vezérelte ember lenni, belátom hogy itt valóban nem lehet bűnbakot keresni ezért rá sem haragszom. A nagyobb feladat inkább az, hogy magamat se büntessen, mert úgy érzem arra inkább lenne okom. Mindketten küzdöttünk a magunk módján, fiatalok vagyunk, nekem még csak 2. kapcsolat volt, neki sokadik ugyan, de szinte egyik sem volt még igazán komoly. Szeretett, ezt nem is kellett feltétlenül mondania, mert tudom, és éreztem, és azt is tudom hogy volt periódus a kapcsolatunkban mikor ő ragaszkodott jobban hozzám és én váltam kicsit semlegessé. S volt olyan is, mikor fordítva, főleg a vége felé. Eleinte pedig mindketten bátran és lazán vágtunk bele, nem volt szoros kötődés, csak színtiszta, őszinte vonzalom, amit kihasználtunk és végül kapcsolat lett belőle. Szóval olyanokon én már nem gondolkodok, hogy lehet sosem szeretett, mert akkor nem kellett volna neki más... ez ilyen, főleg egy független beállítottságú embernél mint ő, nem igazán szokott lehorgonyozni hosszabb időre. Ezt igazából lehetett sejteni de valóban, kicsit álomvilágba estem. Nekem pedig nem először elkövetett hibám, hogy kapcsolat előtt egy inspiráló, teljes személyiségként ismernek meg, de a függés, kötődés megöli a szabadságom, és elkezdek önmagam árnyékává válni, amit észre sem veszek. Mindkettőnknek voltak hibái, és ha más nem, azért hálás lehetek, hogy őszinte volt hozzám és elmondott végül mindent, mert így megerősített benne hogy lépnem kell ebből a helyzetből. Évek óta húzódó pszichés problémáim vannak, amik kapcsán szégyelltem segítséget kérni ezidáig. De most ennek a hatására már biztos, hogy meg fogom tenni. Megértette velem hogy nem vagyok rosszabb senkinél, nem hiába volt velem, miután egy egész évfolyamnyi lány közül sem tudott olyat találni aki érdekelte volna. Ha teljesen őszinte vagyok magamhoz, én is félnék sokáig együtt maradni valaki olyannal, aki depressziós, és ezáltal engem is szomorúvá tesz. Valószínű, hogy nálam is elmúlna a szerelem, ezért őt sem hibáztathatom.

2015. ápr. 30. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!