Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Elment itthonról részegen, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elment itthonról részegen, és azóta sem jött haza. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is megjegyezném,hogy a párom, akivel együtt élek, sosem iszik,és egy kulturált,sokat dolgozó, jó körülmények között elő pár vagyunk, nem egy alkesz családról lesz szó.

Párom (Ffi/33) annyira össze van nőlve a gyermekkori barátjával, hogy szinte minden nap látnia kell,minden nap beszélnek. Én nem igazán kedvelem a barátját, ugyanis elég sokat iszik,és nem foglalkozik a feleségével, és a gyerekeivel sem törődik. Kértem a párom, hogy költöztünk messzebb,hogy a munkahelyük közelebb legyen,és ne kelljen messzire bejárni nap,mint nap,ráadásul sokkal jobb lehetőségek várnának ránk a másik városban. Én feladtam érte a lakhelyemet,szüleimet,barátokat,stb,és alig járok haza, de ő hallani sem akar arról, hogy máshová költözzünk. Fontos neki a barátja, de borzasztóan!

Ráadásul mostanában amikor elmegy itthonról a haverhoz,részegen jön haza. A haverja meg van,hogy éjszaka is hazahozza autóval részegen, és haza se akar menni. Ma is ez történt. Kicsit összezördültünk,és megmondtam a véleményem a barátjának is.Erre elmentek itthonról,full részegen, és azóta sem jött haza! :( Írok,és nem válaszol.

Folyamatosan dolgozunk, munkán kívül szinte sosem vagyunk együtt, inkább haverozik. Úgy érzem kiábrándulok belőle.

Ja,és amikor összejöttünk,kikötöttem,hogy az alkoholt nem viselem el,mert anyukám első férje alkoholista volt, és állandóan agyba-főbe verte őt ittasan.

Bocsánat,de így, hogy ki írtam magamból, máris jobb!

Mit tennétek a helyemben?



2015. nov. 11. 22:56
 1/7 RRR ***** válasza:
csere
2015. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mire hazamegy és reggel majd nagy kómásan felkelne,már rég nem lennék ott soha több,ennyi. Aztán majd sírhatna,hogy jajj miért meg stb.... kit érdekel.

Összepakolnék,és viszlát...

2015. nov. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért még mindig vele vagy... Gondolom "bon choix" egy gyík nerd-hez vagy egy kövér szakállas figurához képest.
2015. nov. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én elgondolkodnék megéri-e olyan kapcsolatba adni a fiatalságom ahol a párom a töredékét sem képes nekem teljesíteni mint fordítva. A sorrend egyértelmű, neked kell döntened megelégszel- e a 3. hellyel a haver meg a pia mögött vagy sem. Egy esélyt még adnék alapos átbeszélés után, ha nem változik akkor szakítanék.
2015. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nekem a barátnőm aki nálam majdnem 10 évvel idősebb (33 éves nő) pontosan ezért hagyta ott a volt párját mert ő is így viselkedett. Ő is amikor nem volt a munkába a haverjánál volt, ott ittak, hülyéskedtek, egész nap videojátékoztak és mindketten 35 évesek... Igaz a haverja egy senki volt neki se párja, se gyereke nem volt, egyedül élt, minimálbérért dolgozott de azért élt nagy lábon mert az illető örökölt a szüleitől több millió forintot plusz 2 házat amit eladott majd a srác társasházi lakásba költözött. Munkája is csak azért van hogy el legyen valahol bár oda is csak takarítani jár meg el heverészik ott, nem egy nagy munkája van tudtommal.


A barátnőm exének jó állása volt, de állítólag már kivágták onnan mert részegen ment be dolgozni a portán meg közölték is vele hogy menjen nyugodtan haza aludja ki magát, utána mehet be leszámolni!

A barátnőm akkor unta meg, még aznap hazaköltözött az anyukájához. Én már előtte is ismertem őt mert én egy helyen dolgoztam vele, de én közbe találtam jobb állást, de továbbra is tartottam vele a kapcsolatot mert mégis egy helyiségben dolgoztam vele és gyakorlatilag én tartottam benne a lelket mert az exe miatt ő is elvesztette a barátnőit, a munkatársaival is csak munkahelyen voltak barátnők, kint az életbe már annyira nem. Éppenséggel én néha áthívtam magamhoz mert igaz a szüleimmel élek, de külön lakrészem van, és ugye oké hogy a barátnőm anyukájához ment de anyukájának ott volt a férje (barátnőm nevelő apja) Akkor a barátnőm húga is ott él anyjánál, a barátnőm mg nem akart a kis szobában a húgával nyomorogni és a cuccait sem tudta hova vinni azok nagy része is nálunk volt egy üres szobában. Gyakran árt hozzám, a szomszédok meg eleinte a szüleim is furcsállták hogy alig múltam el akkor 21 éves és 30 feletti nő járkál hozzám. A barátnőm fiatalos, és nem néz ki harminc évesnek sem csak tőlem kérdezték hány éves én meg rávágtam. Eleinte csak barátok voltunk de aztán ugye a barátnőm párszor nálam akart aludni hogy nyugiban legyen. Nagy szobában aludtam akkor még mert a kis szobám akkor még félkésen olt plusz a barátnőm cuccai egy részét ott tartottam, aztán ugye egy ágyban aludtunk mert a kanapém nem valami nagy a barátnőm magas nő nálam is 8 centivel magasabb az én ágyam meg igen nagy tehát nem volt akkor még összebújás aztán este beszélgettünk mert nem bírtunk aludni, nem is volt nagy meleg a szobában akkor bújtunk össze és már szinte együtt is voltunk, akkor volt csók, nem sokkal után már szexeltünk és utána igaz hogy abban maradtunk hogy barátság és semmi több, de nem bírtuk 3 napnál tovább így inkább összejöttünk. A barátnőm exe azóta nem foglalkozik ezzel, egyszer nem jött oda elém magyarázkodni meg minden, pedig napi szinten lett volna rá lehetősége mert mindig egymás mellett mentünk el az utcában sosem szólt érte, pedig tudta hogy mi van. A azóta rosszabb lett, a haverjánál lakik mert nincs állandó keresete és igaz saját lakása volt de azt a barátjára hallgatva eladta és a pénzt ketté dobták hogy majd abból ő megél pár hónapig és majd keres állást. Igaz majdnem vezető pozícióban volt egy nem túl rossz cégnél ahol mindenki szerette őt mert nagyon normális ember volt, de mióta csinálta a hülyeségeit már az összes barátját elvesztette a saját gyerekkori barátját kivéve akivel nem is nagyon járnak el sehova, csak otthon döglenek, isznak buliznak és kb ennyi. Egy ismerősöm van aki ismeri őket ő mesélte nekem hogy a lakás ahol laknak hát fél évente egyszer látja őket hogy kitakarítják de sokszor ha a lépcsőházban nyitva az ajtajuk akkor vastag füstfelhő, meg pia szag árad ki, sokan panaszkodnak rájuk a mai napig is úgy tudom.


Szóval én a helyedben elgondolkodnék az elköltözésen mert ha a haver fontosabb éljen akkor vele inkább. A párom exe is ezt csinálja ő elvan igaz az életét tönkre tette, és eddig nem is látják hogy változna vagy vissza akarna térni a régi életéhez. A barátnőmnek sosem könyörgött hogy fogadja vissza, nem is beszélnek szinte, barátnőmmel oda mentünk a cuccaiért még amikor szakítottak akkor mondta a srác hogy ő ebből kimarad ha végeztünk zárjuk be az ajtókat a kulcsot meg majd ráérünk vissza adni, persze másnap én nyomtam a kezébe mert otthon volt és józan akkor megköszönte és ennyi.

2015. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
Ameddig mentegeted magadban (nekünk) addig nem döntöttél. Szerintem ez a hozzáállás, ez a rangsorolás nem fér bele. Mmint nekem nem férne bele. De dönteni te fogsz. Csak még egy gondolat. Nem tudom te mennyire értesz egyet azzal h egy kapcsolatban fontos a tisztelet (ez nálam pl így tényleg minden emberi kapcsolat legelemibb alapja). Én a leírásodban nem sok feléd tanúsított tiszteletet látok.
2015. nov. 12. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Noren1989 ***** válasza:

Várd meg, míg hazajön kijózanodva.

26/F

2015. nov. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!