Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennétek ha a feleségetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ha a feleségetek a tudtotok nélkül a saját nevére hitelt vesz fel egy számotokra vad idegennek?

Figyelt kérdés
500000 ft-ot vett fel egy nem rokonnak csak ismerősének a providenttől. Mikor rákérdeztem azt mondta azért nem kérdezett meg mert ugysem engedtem volna, meg az illető bajban volt, meg ugysem mi fizetjük. Az illető neve sehol nem szerepel.
2015. nov. 14. 08:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kérek elnézést de a feleséged egy hiszékeny hülye, az az ismerõs úgy elfog tûnni, hogy többé az életben nem látja.

Én elbeszélgetnék a drága fejével, hogy ezt mégis, hogy a fenébe képzelte? Meg megmondanám, hogy: azt hittem egy csapat vagyunk és együtt hozzuk meg a fontosabb döntéseket, nem tudtam, hogy ennyire se méltatsz meg titkaink lennének

...

2015. nov. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen ostoba emberrel nem házasodnék vagy ha már megvan a baj, még gyerek előtt gyorsan válás. Nem szabad gazdasági közösséget vállalni ennyire hiszékeny, naív, buta emberrel.
2015. nov. 14. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
A feleségedet se az eszéért vetted el. Most edd meg, amit főztél.
2015. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha a szüleimnek kéne kölcsön akkor is megbeszelném a házastársammal. Még ha szándékozik fizetni az ismerős bármikor történhet vele valami.
2015. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én esélyes hogy elválnék, még akkor is ha közeli hozzátartozónak venné fel a tudtom nélkül!
2015. nov. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
még annyi hogy ezzel a döntésével bebizonyította, hogy nem tisztel, illetve, hogy téged, a családotokat is minden fenntartás nélkül veszélybe sodor. Ugye tudod, hogy a házasság alatt keletkezett adóság a te adóságod is?
2015. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 omba ***** válasza:

Tudomásul fenném, hogy megszüntette a házassági közösséget...

Amúgy se lehettek egy boldog pár, ha tudja, hogy te "nem engedsz" meg valamit, nem az apja vagy.

A szívás az, hogy a provident hírhedtek drága, és a pénz felét nagy eséllyel neked kell majd fizetned.

Megnéztem, 330 ezer tájban.

2015. nov. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kiverném a balhét?!
2015. nov. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Börtönbe kerülnék, mert biztos elítélnének a tettemért.

De te kezdjél spórolni, elsősorban az asszonyon. Nincs új ruha, cipő, stb...

Semmit sem tehetsz, nő létére ő a felsőbbrendű lény. Mivel a feleséged, neked csak annyi a dolgod, hogy visszafizesd a kölcsönt. Ha elválsz tőle, akkor is.

2015. nov. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!