Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok, a kapcsolatban ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, a kapcsolatban ti keresitek gyakrabban a párotok, vagy ő titeket?

Figyelt kérdés

Milyen igényetek van erre? Ha megkérdezi jól telik a napod, az jól esik, vagy inkább szánalmas?


Jellemző az, hogy a nők keresik gyakrabban a férfit?


Egyáltalán sokat jelent ez nektek, vagy nem baj ha nem érdeklődik, úgyis találkoztok?


2015. nov. 15. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi annak ellenére, hogy együtt élünk, nap közben is folyamatosan tartjuk a kapcsolatot. Nagyjából egyenlő mértékben kezdeményezzük a társalgást, talán én gyakrabban, mert kicsit türelmetlenebb vagyok, de ha egész nap nem jelentkeznék, attól még bőven beszélnénk. De ez így volt már akkor is, mielőtt összeköltöztünk volna, és hetente nem találkoztunk, csak 4-5 napot.


Nekem elég nagy igényem van rá, hogy azt érezzem, nem csak és kizárólag én érdeklődöm iránta. Jól esik, ha megkérdezi, milyen volt a napom, bár ha tudja, hogy semmi nem történt, de tényleg, szó szerint semmi, akkor kicsit frusztrál, mert nem tudok mit mesélni, pedig számítana rá.


Kicsit zavarna, ha egész nap nem beszélnénk, bár este úgyis találkozunk, én szeretem tudni, mi van vele, még ha nem is abban a szent pillanatban, de azért nem mindig várnám meg a közlésekkel az estét. A reggeli búcsúhoz képest az tök messze van, sok idő, nem szeretek ennyit külön tölteni tőle. Rossz érzés. Gyakran utazom határon kívülre, akkor egy ideig nem szokott mobilnetem sem lenni, még ha nem is történik semmi, akkor is kényelmetlenül érzem magam.


Viszont azt bőven nem állítom, hogy ez lenne a normális.

2015. nov. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Húha, talán ugyanolyan gyakran keressük egymást összességben. Minden nap telefonálunk fél-1 órát , akkor is, ha nála aludtam előző nap és 4 órája váltunk el egymástól. Ugyanígy naponta/2 naponta bohókás SMS küldések napközben (nem élünk együtt). Minden nap megkérdezzük egymástól, hogy milyen volt a másik napja, nem szánalmas.
2015. nov. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Minden nap beszélgetünk egy kicsit viberen, mostanában már inkább csak munka után. És tegnap együtt töltöttük a napot és annak ellenére végigbeszélgettük az estét :)
2015. nov. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én igénylem az efféle törődést és nagyon jól esik ha a párom érdeklődik irántam. Mi minden nap beszélünk a párommal facebookon ha aznapra meg van beszélve hogy nálam vagy nála alszunk akkor is rákövetkező nap is. Ha van valami érdekes azt megosztjuk a másikkal. Én szeretem tudni, hogy mi van a párommal mit csinál. Na persze nem azért mert attól tartanék, hogy megcsal biztos vagyok benne hogy azt nem tenné csak kicsit paranoiás vagyok és megnyugtató hogyha tudom minden rendben van vele :)
2015. nov. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk kb. fele-fele arányban, van, amikor egyikünk, van, amikor másikunk ír gyakrabban, van, amikor mindketten ugyanolyan gyakran. Sok mindentől függ, pl. elfoglaltságoktól, attól, hogy érezzük magunkat aznap.


Nekem fontos, hogy érdeklődjön a párom. Még nem élünk együtt. Nyilván, ha együtt élünk majd, akkor nem fogom igényelni azt, hogy nap közben keressen, hiszen reggel-este úgyis együtt leszünk, beszélünk. Most, hogy még külön élünk, azt igénylem, hogy legalább napi 1x írjon, hogy hogy vagyok vagy hogy hiányzom. De ugyanígy ő is igényli, és én is keresem.

2015. nov. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi általában csak hétvégén tudunk egyutt lenni, így hétkozben folyamatosan beszélunk fb-n, de ez úgy néz ki, hogy akkor válaszolunk, ha tudunk, általában 1-2 ora után ha suliban, munkábn vagyunk és nincs idonk. Így nem nagyon kell kezdeményezni senkinek, mert folyamatosan kommunikálunk, de miután elbúcsúzunk, ált. O ir eloszor, hogy milyen volt a napom. Természetesen nem gond nekem sem írni, egy kapcsolatban már más, mint ismerkedéskor, hisz tudom, hogy ha nem is írnék, írna o elobb-utobb, de nekem abszolút nem gond írni, a lényeg, hogy érezzék a felek hogy fontosak a másiknak és érdeklodjenek, nekem mindig jol esik, ha megkérdezi, hogy telt a napom :)
2015. nov. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

mindig barátom keres engem, én nem szoktam ráírni mert eleve nagyon ragaszkodó és bújós vagyok, szóval eleget kap belőlem, amikor együtt vagyunk - amikor meg nem találkozunk, épp ezért teret hagyok neki, hogy akkor keressen, amikor kedve van. ha viszont késő estig nem keres, az nem esik jól (akkor van csak ilyen, ha rengeteg munka jön össze épp)

23n

2015. nov. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem élünk még együtt, de próbálunk minél több időt együtt tölteni. Talán kicsit ő keres többet, de általában mikor elválunk megbeszéljük, hogy ki hívja a másikat. Ha nem találkozunk egy nap, akkor legalább estefelé mindenképp felhívjuk egymást, hogy mi a helyzet, de nincs folyamatos kommunikáció. Ami egyikünket se zavar, ha valami sürgős, akkor persze keressük egymást, de élőben jobban szeretünk és tudunk beszélgetni.
2015. nov. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!