Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egy ideje nem visz bulizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ideje nem visz bulizni magával, miért?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, majdnem az első naptól együtt is élünk. Július végén voltunk utoljára együtt valahol, az ő barátaival. Elötte is gyakran mentünk vagy az én barátaimmal, vagy az övéivel. Szeptember óta nincs semmi. Elmegy, hazaesik hajnali 3kor, de ha én elmennék ne adj' isten, és még ki is festem magam, akkor az nem tetszik neki. Tegnap azt mondta, szól a haverjának, hogy ő is hozza az asszonyát, Mostanra mintha nem is emlékezne. Megemlíteni nem nagyon szeretném. Ha Elmegyek külön szobába, jön utánam nyávogni, hogy aludjak vele. Mit tegyek?


22L 21F



2015. nov. 20. 16:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kapd ki a farkát, azt cupasd le!
2015. nov. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ha használt volna, akkor állandóan azt csinálnám:) deee nem használt.
2015. nov. 20. 17:05
 3/11 anonim ***** válasza:
Barátnővel nem jó bulizni...Nem testőrködni akar menni az ember.
2015. nov. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Aha, egy-két alkalommal megérteném. De nem mindig. Minden hétvégén mennek, engem egyszer sem visz. Azt nem tudom, hogy a haverja viszi-e a csaját, nem kérdeztem.
2015. nov. 20. 17:13
 5/11 anonim ***** válasza:
A haverjai bírnak téged?
2015. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Elmegy bulizni a haverokkal,oké.

Nem vagytok összenőve,dehogy néha nem mehetsz legalább vele,az nagyon gáz.

Arra jó vagy,ha kanos az ember,akkor aludj vele...hm,jófej.

Kicsit kihasznál.

Nem érzed úgy?

Öltözz ki,menj el barátosnékkal bulizni,xard le a gyökeret,nem vagy a tulajdona.

2015. nov. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mennék, de a barátnőm holnap dolgozik és most pénzem sem nagyon van. Tudtommal nem kap sikítófrászt egy haverja sem tőlem. Most is megy el végül...eszébe nem jutna megkérdezni h esetleg akarok-e menni.
2015. nov. 20. 18:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Vagy az van, hogy a haverok nem bírnak. Vagy lehet, hogy túlságosan is bírnak. És nem a közeli haverok, hanem a haver haverja, aki valamiért mindig néz téged vagy ilyesmi.


Annak is igaza van, aki azt mondja, hogy nem szeretnek testőrködni az emberek. Ha te pedig aranyos, barátkozós vagy, akkor az furcsa helyzeteket szülhet.


Lehet, hogy előtted más mint a haverok előtt. Én is más voltam a barátnőmmel, nem ugyanúgy viselkedik az ember a barátokkal mint a barátnővel, szülőkkel... stb.


Sok oka lehet, de a legegyszerűbb az lenne, ha direkt rákérdeznél erre, példákat sorolnál fel neki, ha ez nem tetszik neki és nem akarja egyáltalán megbeszélni, terel, akkor az is egy válasz, csak kevésbé pozityv.

2015. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Most látom a hetes választ, az is lehet, hogy tudja, hogy nem eresztheted el magad nagyon (pénzügyileg) és ezért nem akar kellemetlen helyzetbe hozni...


Persze meg is hívhatna, tényleg rá kellene kérdezned...

2015. nov. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Eddig az sem volt gond, ha meg kellett hívnia. Szóval nem tudom, most is elviharzott.
2015. nov. 20. 19:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!