Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen? Miért nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen? Miért nem akar magával vinni bulizni?

Figyelt kérdés

Párom nem akar magával vinni bulizni, csak nagyon ritka alkalmakkor megyek vele én is. (Általában akkor, amikor összeveszem vele ezért és hogy ne veszekedjek elvisz.) Azt mondja, egyedül jobban szeret szórakozni menni és ha vele megyek feszéjezve érzi magát.

Mindig azzal jön, hogy én még túl fiatal vagyok én is menjek szórakozni, minél többet. De én inkább vele szeretnék menni, vagy azt szeretném, hogy ő is jöjjön velem és úgy bulizzunk.

Nem zavarja bárhova is megyek, mindig azt mondja ha találok valaki mást, lecserélném közöljem és ő lelép.

Ezekből arra következtettem, hogy nem is vagyok neki fontos eléggé, (mivel nekem ezek eszembe se jutnak) ezt neki is megmondtam azt mondta nagyon is fontos vagyok neki, csak ő reálisabban gondolkodik, mint én. Én még fiatal vagyok ő már többet élt, többet látott.

Mit gondoltok erről? Segítsetek megérteni páromat, mert úgy látszik nekem ez nem megy!

Én/23 Ő/29


2011. júl. 22. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2011. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
egyértelmű hogy azért nem visz, mert csajozni megy. ha nincs ott barátnőm én is ezt csinálom;)
2011. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy szerintem igaza van. Ha szeretitek egymást, akkor nincs mitől tartania egyikőtöknek sem.. és ameddig szeretitek egymást, nem fogtok "jobbat" találni. Néha mehettek együtt bulizni, de nem szabad mindig.. tényleg másképp viselkedik az ember, ha ott van a párja, és nem csajozásra/pasizásra gondolok. Egy egyszerű viccelődésre a barátokkal..
2011. júl. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Csak szeret félrelépni!

Tutkóra nem is vagy neki fontos.... :(

2011. júl. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
megint egy dedós liba.. komolyan h lehet valaki 23 évesen olyan mint egy 12 éves?? és csodálod h nem veled akar menni,amikor folyton hisztizel?
2011. júl. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom te tényleg 23 vagy? Szerintem inkább 13!


Egyértelmű, hogy csajozni megy a bulikba ezért nem akar vinni. Az meg hogyha valakinek van egy barátnője akit "szeret?" és azt mondja hogyha találsz mást akkor lépj le bármikor mennyire reális gondolkodás azt inkább nem részletezném......

2011. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg rohadtul nem csajozik. Abból amit leírtál, szerintem normálisan látja a dolgokat, és egész máshogy beszélne Veled, ha csajozni menne. Szerintem tényleg reálisabban gondolkodik egy kicsit mint Te, de ezt mi nem tudjuk megoldani helyetted, helyettetek. De kérlek, ne hallgass a sok megkeseredett, meghalt NŐ válaszolóra, nincs igazuk.



29/n

2011. júl. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
23:02 Köszönöm! :)
2011. júl. 22. 23:06
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én párom ugyanilyen..Én elszoktam menni olyankor a barátnőimmel, de általában mindig úgy intézem hogy talizzunk..Ha nem már az sem baj, mert mindig örült mikor látott, soha nem csíptem fülön semmiért..Szerintem vannak ilyen emberek, és hidd el nem félre megy, egyszerűen igényli hogy egy kicsit nélküled legyen..Az én párom 33 én 22 vagyok..Ő is ugyan ilyen nézeteket vall, és egyszer elindultam hogy elköltözök mert összekaptunk nagyon..Nem engedte..Szerintem ők csak nem akarnak sebezhetőnek látszani..Hidd el néha egy ölelés, egy mosoly 100szor többet ér mintha egyfolytában egymás nyakán lógnátok meg azt hangoztatná hogy nem akar elveszíteni..

2011. júl. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
mert sajt... xD
2011. júl. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!