Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vannak más párok is, rajtunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak más párok is, rajtunk kívül, akik folyton ugratják, szivatják egymást, egyre durvább poénokat kitalálva?

Figyelt kérdés

Itt van pl. youtubeon egy pár, akik ebből élnek, h egymást szivatják:

https://www.youtube.com/watch?v=_x0Ew216ayQ


Na persze ők a nézettségért, gondolom..


Persze mi idáig nem megyünk el, de folyton kitalálunk vmi szemétséget - ami néha még fájdalommal is jár...


Tudom h így huszonéves fejjel ez gyerekes, de nyugtassatok meg, h van más is, aki ebben leli örömét :D

Amúgy szeretjük egymást nagyon :)


25/F + 24/L


2015. nov. 21. 17:46
 1/5 opened paradise ***** válasza:
A csípkelődést szeretem,sőt keresem is egy kapcsolatnál,de a szivatás már sok lenne.
2015. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi nem szívatjuk egymást tettelgesen de a beszólogatás gonoszkodás mindennapos. Egyikünk sem veszi komolyan amit a másik mondd persze. Csak egyszerűen jó hogy úgy szólhatsz be másnak hogy tudod nem fog besértődni.
2015. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:

Csipkelődés, beszólogatás az kb része a normális kapcsolatnak, szerintem.

A durvulás nekem idegen volna.

2015. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. A csipkelődésnek, beszólogatásnak is van határa, sőt én pl kevésbé bírom, mint amikor csak szivatjuk egymást, vagy bosszút állunk egymáson.


Megkérdezhetem, h nektek pl. mi számít csipkelődésnek?

2015. nov. 21. 18:15
 5/5 omba ***** válasza:
Ha azt mondom, "eszembe jutott" -akkor néz rám kérdően: hova?
2015. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!