Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A társkeresők a ronda nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A társkeresők a ronda nőknek és pasiknak lettek kitalálva?

Figyelt kérdés
Lehet furán hangzik, mivel egyre többen ott ismerkednek, de szerintetek ez nem így van? Vagy olyan nők és frfiak is vannak ott, akiknek kevesebb az ismerősük és nem tudnak a baráti körükből párt választani? Persze, akkor is felmerül a kérdés, hogy miért nincs annyi barátjuk ezeknek az embereknek, hiszen a külső alapján lesz valaki szimpatikus és az alapján kezdünk barátkozni, és akkor megint oda lyukadhatunk ki, hogy ez a csúnya embereknek lett kitalálva. Szerintetek?
2014. febr. 3. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de szerintem nagyon nem a külső alapján kezdünk barátkozni.
2014. febr. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem feltétlenül.

Pl. azoknak is jó,akik élőben szemérmesek,vagy esetleg a halálf..szán laknak.

2014. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy valakinek nincs ideje elmenni mindenféle bulikba és rendezvényekre és ezért keres ilyen oldalakon párt magának?
2014. febr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, de ez az oldal biztos.


[link]

2014. febr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Inkább az önbizalomhiányosoknak.
2014. febr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A baráti kör egy dolog, nem feltétlenül a haverommal akarok járni.

Amúgy meg egy átlag középkorú kigürizi a belét, esetleg még tanul is munka mellett,esetleg már van 1-2 gyerek is a képben.. Ha épp olyan a munkahely, akkor ott nem nagyon lehet ismerkedni, meló után meg kinek van kedve/ereje buliba járni... Ráadásul ez nem is olcsó mulatság, partyarcnak lenni sokba kerül, stb.

Szóval szerintem nem csak ronda, antiszociális lúzerek vannak fent ilyen oldalakon.

2014. febr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez az első kérdés, ami már nálam is kiverte a biztosítékot.

36f

2014. febr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tudod nem mindenki jön össze szívesen a baráti köréből valakivel. Miért is kéne? Nincs pasim ezért rámászok a haveromra? Na ne már...


Én pl alapból kizártam azt hogy baráti körömből jöjjek össze valakivel, sem osztálytárssal, sem munkatárssal. Ez nálam elvi kérdés.


Csak úgy meg nem mentem el pasizni...ha a barátaimmal lógtam akkor meg velük foglalkoztam.


így aztán maradt az internet, ami jó volt, kényelmes, lehetett szelektálni stb.. nekem bevált. Így ismertem meg a férjem majdnem 4 éve, aki jó pasi (nem csak szerintem, ex osztálytársaim és munkatársaim is mondták. N/28

2014. febr. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az összes eddigi válasz + 3 komoly kapcsolat miközben mindenki csodálkozott hogy egy magam fajta, helyes lány miért ott ismerkedik. Nos a többiek jól leírták. Ez a kérdés buta és szűklátókörű.
2014. febr. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy szűk látókőrű lenne. Éppen arra volttam kíváncsi, hogy ki, hogyan vélekedik erről. Én ezzel nem bántani akartam azokat, akik ott ismerkednek, de különben is, akinek nem inge nem veszi magára.
2014. febr. 4. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!