Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit gondoltok az ilyen egytutt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok az ilyen egytuttelesi formarol?

Figyelt kérdés
Akarhany ismerosomnel jarok, nekem mindig az tetszik legjobban, akiknek nagy hazuk van minimum 2 furdovel eldontottem, mkor komolyabban osszekoltozok valakivel ( most is van lakasom, szoktak nallam aludni a baratnoim, de nem allandoan) akkor csak nagy hazban lesz ket furdoszoba nekunk egy nekem egy a nejemnek, mert azert csak jobb az ha az ember, mindig szepnek, tisztanak latja a masikat, nem jo szerintem az ha pl az egyik fel zuhanyzik, de a masiknak mondjuk megy a hasa... Persze nem azt mondom ha modom bam lesz ilyen hazat fogok epiteni, vagy venni, ha nem, akkor is minimum ket mosdo tal lesz a furdoben, egyikben az en cuccaim, masikban a nejem-e. De a total csucs az 3 furdo szoba lenne, egy a vendegeknek, mert ugy abszolut nem zavarnanak! Ilyen extrakert en meg azt is bevallalnam, hogy falun veszek hazat, ahol sokkal olcsobb, mint varosban, kert az ugyois min. 5 000 nm es lesz, mert vagy kis arboretumom lesz, vagy uveghazazam vagy gyumolcsosom, mert kerteszkedni mindig is szerettem. A pesti lakasom meg kiadom. Kis plusz ugyis mindig jol jon!

2015. nov. 27. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%

"jobb az ha az ember, mindig szepnek, ... latja a masikat"


ha vkivel majd évekig együtt élsz, akkor rájössz, hogy nem ez nem így megy mindig.

te sem éltél még senkivel ugye?

2015. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
55%

Hàt én is gyanítom,h nem voltàl még élettàrsi kapcsolatban.

Bàr én azt sem értem,hogy a szépnek làtáshoz mi köze a két-hàrom fürdőszobàhoz...Èn màr itt elvesztettem a fonalat...

2015. nov. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

"mert azert csak jobb az ha az ember, mindig szepnek, tisztanak latja a masikat"


Látszik, hogy még nem ébredtél fel senki mellett az ágyban.

2015. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 rrrrrreennnnn ***** válasza:
86%

De olvasva ezt a blődséget tovàbb:

mi van,ha a màsik félnek megy a hasa...Ès ezért egy fényűző màsik fürdőszoba kell. Az nem megoldàs,ha külön van a WC meg a fürdő?

Màsik: az az igazi,mikor egyenesen hàrom van,mert ha jönnek a vendégek. Jò,akkor majd lesznek gyerekeitek, és nekik a baràtaik is vendégeskednek pàr napig meg neked és a nejednek a baràtai is mennek. Akkor meg négy kell.

De csinàltass ötöt,mert az is benne van a pakliban, hogy este becsenget hozzàtok egy szegény ember szàllàst kérni,mint a mesékben.

De mi lesz akkor,ha meglesz mindegyik fürdőszoba és egy egész napra elzàrjàk a vizet valami miatt?

Akkor mindenki csùnya.lesz és senkinek nem mehet a hasa.

Oké.

2015. nov. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Költőnő? ***** válasza:
77%
Jajjjaj. Van baj.
2015. nov. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 zgyzgy ***** válasza:
67%
Ha meggazdagszom, édesanyámnak színarany mosogatót veszek - mondotta az egyszeri cigányember.
2015. nov. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
nyugi, nem lesz szükség sok fürdőszobára, mert egy kutya se akarna veled élni :)
2015. nov. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Normáliséknál a fürdő és a wc két külön helyen van... De hát kinek mi. Viszont azt már most látom, hogy te igencsak sötét emberke vagy...
2015. nov. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ez volt a nap kérdése :D:D:D:D Félelmetes, hogy az emberek miken tudnak gondolodni...:D:D:D:D:D:D Mondjuk mi pont így élünk, hogy két fürdőnk van, a reggeli készülődésnél jó, de előtte nekünk is egy fürdőszobánk volt, ahogy szerintem a legtöbb magyar embernek. :) De te még tényleg nem éltél együtt mással...:)Addig is jó tanács :ha megy a párod hasa, akkor ne menj be hozzá..ez ilyen egyszerű..Majd ha kiszellőzött, utána mehetsz fürödni.
2015. nov. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 omba ***** válasza:
100%
Én nem látom a kérdést az együttélésről... szerintem a lakberendezés rovatban tán jobb helye volna.
2015. nov. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!