Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan kérjek engedélyt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjek engedélyt a megcsalásra?

Figyelt kérdés

5 éve élek együtt a párommal, azonban mindig is izgatott nő létemre, hogy milyen lehet egy nővel együtt lenni. A lelkiismeretem nem hagyja, hogy megcsaljam a párom, de talán ha megmerném kérdezni megengedné, hogy kielégítsem a kíváncsiságomat, mert biztos vagyok abban, hogy a párom az igazi. Ha ő az igazi akkor elfogadja, hogy van ilyen vágyam és hogy szeretném kielégíteni, vagy sok ilyet kérni valakitől akiről tudom, hogy szeret engem ? Még annyit, hogy nekem is a párom az első szexuális téren és énis neki, és ha tudnám, hogy ő is csak szexelne egy másik nővel, én megengedném neki.

Nő vagyok és 22 éves, a párom 23.



2015. nov. 28. 23:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%

Hidd el, nem jó dolog ezt megkérdezni. Tönkre vágná a kapcsolatotokat.


Ha annyira kíváncsi vagy, akkor intézd magad, őt meg hagyd ki belőle. Így csak a saját lelkiismereteddel kell megbirkóznod és nem rakod át a terhet a párodra.


Megcsalást soha nem jó elárulni.. Ha megtörténik, szánod bánod, vele akarsz lenni, akkor ez a te kereszted..ne más cipelje. Te még nem csaltad meg, de szeretnéd.. Ha ezt elmondod neki, az már már felér egy megcsalással. A bizalma megtörik feléd.


Tehát nem javaslom, hogy engedélyt kérj. Ha akarod, tedd meg, aztán éld tovább az életed vele. Más járható utat én nem látok.

2015. nov. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Igazából odaállsz elé, és megkéred. Ennyi.


Látszik, hogy most inkább mint egy csitri gondolkozol nem úgy mint egy nő. A csitriknek van "igazijuk" a nőknek, pedig sírig tartó szerelmük. Ennyi a különbség közted, meg aközött amit most gondolsz magadról.


És itt nem az a bibi, hogy kíváncsi vagy. Megértem. Hasonló a cipőnk is: első kapcsolatom, 6 éve együtt szerelemben, békében, boldogságban. Mégis volt, hogy megkívántam más srácot is.

A gond az, ahogy megközelíted a témát. Engedély egy megcsalásra?

5 éve együtt vagytok és nem hatoltatok olyan mélységre a dolgokban, hogy felmerüljenek ezek a gondolatok? 5 év után már tisztába kéne lenni a saját vágyaiddal és párodéival is és viszont. És akkor esetleg megbeszélni mi fér bele a kapcsolatotokba és mi nem.


Én nem az igaziról ábrándoznék, hanem reálisan nézném a valóságot, amit ezzel a kis devianciáddal ott kopogtat az ajtón.

2015. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem megcsalás, valami olyat szeretnél, ami vele leheleten.
2015. nov. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%
Édes hármasról nem lehet szó?
2015. nov. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha én mondanám ezt a barátomnak,nem akadna fenn,és áldását adná,pedig nagyon szeret.Egy férfi nem hiszem hogy potenciális veszélyt lát egy másik nőben.Pedzegesd a témát,hogy hogyan viszonyul az ilyen dolgokhoz.
2015. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én csak akkor engedném, ha beszállhatnék/nézhetném. :)
2015. nov. 28. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Wow, nagyon szépen köszönöm az építő jellegű kommenteket! Jogos az, hogy ne cipelje ő a terhet, köszönöm. Jogos az, hogy deviancia/bár tegyük hozzá nem így nevezném/, köszönöm.

Annyit már megbeszéltünk, hogy a hármasban nem lenne benne, azért mert szégyenlős, és azt is tudom, hogy a csókot egy lánnyal megengedné.


Abban az egyben nem értek egyet, hogy csitri a felfogásom.. miért csitris ha kimondom, hogy ő az igazi ? Az igazi pontosan azt jelenti, hogy a szerelmem iránta sírig tartó lesz.. Pontosan azt jelenti.. És attól, hogy vulgáris leszek, hagyom hogy egy lány megujjazon attól a párom iránti szerelmem ugyanúgy megmarad.

De tényleg köszönöm a válaszokat!

2015. nov. 28. 23:54
 8/15 anonim ***** válasza:
De hát egy nő nem tud olyat, amit egy pasi ne tudna. Ellenben a pasi tud olyat, amit egy nő, csak segédeszközzel vagy azzal sem tud.
2015. nov. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj #1-es, de akkora láma vagy, hogy fájt (esküszöm megfájdult a fejem!) végigolvasnom az első mondatokat....

Kedves kérdező: ha úgy van, ahogy mondod, hogy ti egymásnak vagytok a "Nagy Ő", akkor kérdezd meg (ne engedélyt kérj, nem kell pitizni vagy meghunyászkodni, mint holmi kutya...jézusom #1..), hogy nem zavarná-e :)

2015. nov. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8, dehogynem tud.... szerencsére eléggé fiatal koromban volt ilyen kalandom egy bi- és egy leszbi lánnyal - nem volt "édes" hármas mert ez utóbbi nem örült nekem....

de, hogy mennyit tanultam.

2015. nov. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!