Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Mit szólnátok, ha kapnáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Mit szólnátok, ha kapnátok a barátotoktól, férjetektől elhajlási engedélyt?

Figyelt kérdés

2015. nov. 12. 17:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdőjelezném, hogy jól ismerem-e a párom, mert ez nem az ő értékrendjére vall és nem is az enyémre.
2015. nov. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezném tőle, hogy kinézett magának valakit, hogy nekem elhajlási engedélyt ad? (mert akkor nyilván meg akarja adni az egyenlítés lehetőségét..)
2015. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
nem sok idő kell hozzá hogy már kérni sem kell ezt az engedélyt. a nép fele most sem kér ilyenre engedélyt
2015. nov. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Először is arra gondolnék hogy biztos kinézett magának egy pipit és így akar könnyíteni a lelkiismeretén. Másodszor pedig arra hogy hol lehet a bőröndöm, mert ha a barátom hagyni akarja hogy más kefézzen meg, akkor már tuti nem szeret. És ilyenre nincs szükségem.
2015. nov. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kidobnám. Ha ennyire nem becsül, tisztel és szeret, hogy képes lenne másnak odaadni, akkor miért kéne együtt lennünk?
2015. nov. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Csapnék egy görbe estét - a férjemmel :) :)

(Amúgy láttam a filmet, szerintem nagyon jó.)

2015. nov. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Álszentség level 10000:)

Látom semmit nem változott az oldal:P

2015. nov. 12. 18:18
 8/14 anonim ***** válasza:
furán néznék rá majd elröhögnék ezen vagy 3 napig
2015. nov. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

6-os ez mekkora jó duma már :) Adtam egy zöld pacsit :)

A kérdező meg egy ócska provokátor. Látszik a kommentjén.

2015. nov. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szakítanék. Ismerem jól ő nem osztozkodik a barátnőjén, ha ilyet mondana akkor nem szeret. Ha ez szerinted álszentség, kérdező akkor igen furcsa elképzeléseid lehetnek a kapcsolatokról. Ha meg úgy gondolod minden ember vagy nő hazudik akkor bizalom szempontjából bajban lehetsz a kapcsolatokkal.
2015. nov. 12. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!