Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Beleszólhat a párom, mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszólhat a párom, mire költök eltartottként?

Figyelt kérdés

Jó ideje el vagyok tartva, sajnos nem bírok munkát találni. És ma a boltban meg akartam venni valamit, ami 3000Ft lett volna, és megkaptam, hogy ne most, most erre nincsen.


Ez most jogos volt? :(


2015. dec. 2. 23:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
igen, egyelőre csak a szolgája vagy
2015. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Szerinted van rá? Szerinted jutna rá úgy, hogy később másban kellene nélkülöznötök?
2015. dec. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
48%
Ugye nem gondoltad komolyan a kérdésed? Örülj, hogy kapsz tőle enni és van hol aludnod. Ha nekem reklamálnál, már kivágtalak volna.
2015. dec. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Ha tényleg nincsen rá pénz akkor hogyan akarod megvenni?

Vagy az bánt,hogy lett volna rá csak nem engedte mert felesleges holminak érezte?


Tényleg nem bírsz munkát találni?Próbálkozol,vagy így kényelmes neked?

2015. dec. 2. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ugye nem az a notórius kérdező vagy, aki egy nap itt megkérdezi 5x ezt? Szerintem ne nagyon költekezd túl magad, ha tényleg nincs rá keret.
2015. dec. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
keress munkát a shopping helyett. Nyilván oka van, ha valamit nem tudtok megvenni. Gondolom nem alapvető élelmiszer volt a 3000 forintos cucc.
2015. dec. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit akartál venni.
2015. dec. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a kérdés, hogy a te pénzedből, vagy az övéből akartál vásárolni,és ténylegesen hogyan álltok anyagilag.

Ha a te pénzed, akkor neki kuss.

Ha az ő pénze,és a rezsit is alig tudjátok kifizetni, vagy el is vagytok maradva,akkor valamennyire jogos a dolog.

Különben,ha nincs valami komolyabb anyagi zavar, probléma, el se tudom képzelni, hogy a páromnak ne vennék meg valamit a boltban,főleg,ha az kaja.

Sőt,kajára akkor se sajnálnám, ha xarul állnék pénzzel.

2015. dec. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
# 8: Ha a saját pénzéből vette volna, akkor párja kussoljon? Hmm... ja kussoljon, de nem kötelező ám eltartania.
2015. dec. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván. Mehetsz dolgozni ha nem tetszik. Nehogy már neked álljon feljebb!
2015. dec. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!