Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszólhat a párom?

Figyelt kérdés

A nyelvtanulás a hobbim, 9-nél tartok. A barátomnak ez nem tetszik, szerinte kiválogattam a leghaszontalanabbakat, meg csinálhatnék valami értelmeset. Könyveket szoktam még fordítani, ez úgy érdekel.


Titeket zavarna, ha a barátnőtök ezzel ütné el a szabadidejét?


2015. jan. 17. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna, ha mellette rám is szakítana időt.
2015. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem szólhat bele, állítsd le.
2015. jan. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavarna? Szerintem ez egy nagyon is hasznos hobbi. Biztos elküldeném a halál faszára a pasit ha bele kötne :D
2015. jan. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1-essel értek egyet.
2015. jan. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem szólhat bele, viszont szerintem fölösleges 9 nyelvet ismerni, elég 3-4-5 és azokat tökéletesen ismerd. De ha te szereted tanulni őket, át hajrá. Kösz, hogy szóltál, mert eszembe juttattad, hogy ma még kéne franciát tanulnom!
2015. jan. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is az egyessel értek egyet.

Plusz tanulni mindig, mindenkor jó dolog. A tanulást leszólni szerintem bűn.

Szerintem nem fölösleges 9 nyelvet ismerni. Akkor sem, ha az mind az afrikai törzsek különböző anyanyelvére korlátozódna.


Én japánt tanulok hobbiból. Párom sokat cikizatt vele poénpól. Má-már elment a kedvem a dologtól, mikor egyszer az étterem melletti (ahol dolgozom) japán tanszékre, japánok érkeztek. Minden nap jöttek kajálni. Örültek, amikor végre meg mertem szólalni japánul, mert nem mindenkinek ment az angol. Életem egyik legboldogabb élménye volt. És ha belegondolok, hogy majdnem abbagytam...

Nem, nem szólhat bele senki, ki-milyen nyelvet/nyelveket tanul. Az mondjuk már más tészta, hogy jut-e mellette elég idő a párodra.

2015. jan. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!