Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogy éreznétek ezután?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy éreznétek ezután?

Figyelt kérdés
1 évig voltam együtt és 7 hónapja ide is költözött a barátnőm hozzám.Mindent megtettem azért szinte hogy boldog legyen,rengetegszer mentem érte kocsival suliba,munkahelyre,vittem ide oda stb..5 napja viszont megelégelte hogy én nem bírom a legjobb barátnőjét és kijelentette számomra teljesen vàratlanul hogy hazaköltözik de mondogatta közben hogy nagyon szeret és nem akar elveszíteni.Mondtam neki hogy ha valaki szeret az nem hagy itt ilyen miatt,megse próbálta velem megbeszélni.Én kisírtam magam egésznap,teljesen kivoltam.Másnap idejött reggel hogy mennyire megbánta és beszéljük meg.Én annyira azt érzem hogy nem ezt érdemeltem volna annyi minden után hogy nem is vagyok már vele boldog.Nem érzem hogy szeretném már úgy.Nagyon fájt hogy csak így képes volt itt hagyni és biztos ezután is eltudna hagyni megint hiába igérgeti hogy soha többet nem hagy el.Ti mit tennétek?22/F
2015. dec. 5. 10:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Elbúcsúznék tőle minden harag nélkül, költözzön csak szépen haza. Már soha nem fogsz megbízni benne, cserbenhagyhat akkor is, ha valami komoly baj van. Túl leszel rajta, megtalálod a hozzád illő lányt. Erőt neked a búcsúhoz :) (N)
2015. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyet biztos tanultál az esetből,ha a másik szeret valakit (a barátnőd legjobb barátnőjére gondolok) akkor azt,ne utáld nyíltan,ne tegyél rá megjegyzéseket,fogadd el,szeretni nem kell,csak tolerálni,mert ez nagyon rosszul eshet a másiknak.
2015. dec. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!