Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menyire éreznétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyire éreznétek magatokat rosszul, ha kiderülne a szerelmetekről hogy nem hetero?

Figyelt kérdés
Ha az akibe szerelmesek vagytok, kiderülne hogy a saját neme iránt érdeklődik ezért ti nem jöhettek szóba, akkor ugyanúgy szerelmi bánatotok lenne mintha visszautasított volna titeket, vagy valamivel könnyebb lenne elfogadni? Esetleg ilyenkor a legkönnyebb elfogadni?
2015. okt. 31. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Velem ez megtörtént még jó pár éve. :) Szerintem nem is az segített, hogy tudtam, hogy meleg, hanem hogy ennek ellenére nagyon jó barátok lettünk, sőt még azóta is azok vagyunk. Nyilván rosszul esett, de máshogy rosszul, ha nem is kevésbé, mintha azért utasított volna vissza, mert szimplán nem jövök be neki. Úgy az lett volna, hogy "basszus, nem vagyok elég jó", így meg az volt, hogy "basszus, ha hetero lenne, simán összejöttünk volna".
2015. okt. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igencsak. De pár nap alatt túltenném magam a dolgon.
2015. okt. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!