Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megkaphatja az időt tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkaphatja az időt tőlem?

Figyelt kérdés
( N) 16 éves voltam amikor megismertem egy sràcot, én suliztam még, ő màr dolgozott! A tàvolsàg miatt és a suli miatt nemet mondtam neki, meg még gyereknek éreztem magamat egy kapcsolathoz. Megszakadt a kapcsolatunk,6 év utàn most újra felbukkant. Most 23 vagyok ő 29. Nekem nincs senkim, de neki van pàrja és jön a babàjuk. Azt mondta, hogy boldogtalan és, hogy egy gyerek nem lehet kifogàs arra, hogy olyan kapcsolatban éljen amiben ő nem boldog, viszont a babânak nagyon örül és szeretne róla gondoskodni is, de kért tőlem egy kis időt, hogy megoldja pàr gondjàt! Nem tudom, hogy lenne e értelme vàrnom és reménykednem, hogy tudja e rendezni a dolgait, bajait. Vagy mennyire re lesz könnyű kiszàllni olyan kapcsolatból ahol màr a férfi nem érez szerelmet egy idelye! Àllítàsa szerint ! Messze élünk egymàstól...Viszont ha értelmetlen lenne és jövő nélküli akkor miért keres ?
2015. dec. 6. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó leszel dugópajtinak.
2015. dec. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, de sajnos van benne ráció, amit az 1-es mond. Attól, hogy neked azt mondja, nem akar a nőjével lenni, még egyáltalán nem biztos, hogy szakítana is vele érted, főleg, hogy jön a gyerek. A jövőbe nem lát itt egyikünk se, nem tudhatjuk hogy csak hiteget, vagy tényleg mer majd lépni, de szerintem azzal jársz a legjobban, ha nem veszed ezt túl komolyan egyelőre. Éld az életed, aztán ha szakít mégis a barátnőjével, összejöhettek, de ha nem, akkor se fecsérelted az idődet.
2015. dec. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 rrrrrreennnnn ***** válasza:
64%

Ùjra egy " nem jò a kapcsolatom"...

Mihelyt a gyerekét először meglàtja és a kezében tartja,az sem fog az eszébe jutni,hogy a vilàgon vagy.Ezt az érzést nem tudod felülìrni.

2015. dec. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne akarj te lenni az, akiért (esetleg!) otthagyja a családját. Messze lakik, feleség+gyerek van, szerintem is szanszosabb, hogy hülyít. :(

Ha, és nagyon ha, szabad lenne, több esélyt látnék rá, hogy komolyan érdekled.

2015. dec. 7. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 omba ***** válasza:

Hogy ő miért keres?

Infantilis, jellemtelen s_ggfej, azért.

te mit akarsz egy kamaszkori szerelmedtől -(ha az volt egyáltalán) - a gyerek nem olyan dolog, hogy "pár gond" -megoldja és már mehet is.

Meg mehet?

Messze laktok, azt írod.

2015. dec. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!