Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy csávó állítólag többet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csávó állítólag többet akart tőlem barátságnál, miért nem hívott el valahová 1,5 év levelezés után?

Figyelt kérdés
Ismerem, eddig is találkozgattunk, de csak suliügyekben es utána szoktunk beszélgetni. Most meg egyik napról a másikra már nem is köszön és ez elég gáz. Ha meg többet akart, miért nem hívott el sütire mondjuk? Én ezt nem értem... Ti igen?

2015. dec. 3. 22:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok múlik a körülményeken. Lehet, hogy talált valaki mást, vagy egyszerűen csak kiábrándult belőled. Amúgy honnan tudod, hogy többet akart?
2015. dec. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
Mert 100%, hogy elhajtottad volna. Ha 1,5 év alatt Te sem mutattál semmi biztatót felé... Mire kellett volna alapozzon...?
2015. dec. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem köszön rosszat hallott rólad és elhiszi, vagy nagyot csalódott, ha addig tényleg akart valamit. Akkor is az alapvető udvariasságot (köszönés), tiszteletet megadhatná. Én a helyedben nem foglalkoznék vele, nézd levegőnek Te is, ha nem sértetted meg semmivel. Nehogy már Te fuss utána.
2015. dec. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!