Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak, ha már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha már a barátnőmmel befizettük a kétnapos karácsonyi bécsi utat?

Figyelt kérdés
Parázok a terrortól. A barátnőm pedig hülyének néz. És a környezetem is. Én lemondanám legszivesebben.
2015. dec. 7. 02:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Egyetertek veled. En se mennek sehova.

Diplomatikus megoldas: elotte par nappal menj el szaunazni vagy uszni egy nyitott sportuszodaba es jol fazz meg. Akkor beteg vagy, ki kell fekudni es tea meg dieta. Nincs maszkalas.

Masik: szolj a szuleidnek, h kerjenek meg egy surgos segitsegre, amit pont akkor kell csinalni.

Vagy hivjon fel egy baratod, h segiteni kell. Korhazba kerult vagy kocsit kell szerelni vagy pluszmunka van naluk es a penz miatt vallalod.

Vagy egyszeruen add el gyorsan a jegyeket meg az utat vkinek neten! Kell a penz az uj cipodre, mert kilyukadt a mostani pl.

vagy : a szuleid valni keszulnek es meg akarod akadalyozni. Nekik adod az utat, hatha osszejonnek ujbol.

Ha egyiket se tudod megjatszani, irj privit es kitalalok vmi mast.

N

2015. dec. 7. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

első: ezen jót szakadtam :D

Én ilyeneket ki nem tudtam volna találni...... :D :D :D

2015. dec. 7. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Mondd le, én is félnék.
2015. dec. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahol én is hülyének néznélek. Így nem lehrt és nem is szabad élni, hogy jaj nem megyek, mert félek.

Ez ugyanis a terroroisták célja, a félelemkeltés. Ezeket az akciókat is évekig tervezgették, most olyan készültség van, hogy megmozdulni is alig mernek, akik készülnek valamire. Meg kell várniuk, amíg lankad a figyelem. Tehát inkább most érdemes menni akárhová, mint "békeidőben".

2015. dec. 7. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
94%

Szombaton mentünk el a párommal, csak úgy, semmi kötelezettségünk nem volt, érdekelt minket Bécs. Ugyan nem két napra mentünk, de több karácsonyi vásárban, tömegben megfordultunk, és eszünkbe se jutott, hogy terrorakciók történnének.


Bécsben (és úgy Ausztriában általában) ugyanolyan szintű terrorveszély van, mint Magyarországon. Azaz nagyon enyhe, max készültség szintjén. Most nem ide érdeklődnek a terroristák, őket a nyugati part érdekli, Belgium, Franciaország, ilyenek. Közép Európával nem foglalkoznak különösebben. Ennyi erővel dolgozni is félj elmenni, vagy itthon ne merj sehova se menni.



De az is igaz, hogy ha nekiállsz rettegni, akkor a kirándulás eleve el van cseszve, elég nehéz élvezni valamit, ha közben folyamatosan azon parázol, mikor ugrik eléd egy dzsihádista.


De nem tudod, meddig tart ez az egész, most amíg végleg véget nem ér a dolog (és ez eltarthat még tíz évig is akár), addig soha semmit nem csinálsz, nem mész sehova, mert félsz? Mert annak sincs sok értelme.

2015. dec. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%
Én meg itthon maradni félek. Jönnek a migránsok!!!!Meg a terroristák.
2015. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha ne adj isten történik is valami pont akkor amikor ott vagytok akkor is minimális az esélye annak,hogy részesei lesztek.Egy több milliós nagyvárosól beszélünk.
2015. dec. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Félelmebe meg nem érdemes élni, ennyi erővel a deakon is le kaphat valaki...(ha nem mész el a isis elérte a célját...)

bécsben hatalmas rendőri jelenlét lesz, nem lesz ott semmi.

2015. dec. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

én is megyek két hét múlva, de eszembe se jutott lemondani

ha nem akarsz, ne menj, add át a barátnődnek a saját jegyed, hogy menjen el egy barátnőjével

2015. dec. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna lemondani+Ennyi erőből az ember ne menjen ki a háázból,mert bárhol megtörténhet!!
2015. dec. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!