Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Te mit gondolnám? Fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Émely kérdése:

Te mit gondolnám? Fontos nekem rálátásod, véleményed. Vágytalan párkapcsolat zátonyán ülök.

Figyelt kérdés
Párommal ezeket a videókat néztük, otthon, én alsogyatyában. Https://www.youtube.com/watch? V=mC8kXt6FfDQ Végeztünk, ezt mondta: gyere mütyürke menjünk mosakodni. Az elmúlt egy évben, nem becézett így mindig a nevemen szólított. Mondtam neki, hogy ez zavaró nekem ebben a helyzetben, de még 2 x megismételte. A miért használta rám ezt a jelzőt, kérdésre több ellentétes választ adott: mert olyan kicsik vagyunk a világban, mert a ü-ző skandináv nyelvet hallotta a videokon, mert anyáskodni próbált. Lányok és fiúk segítő megyarázatát városom, mert vágy talán elhidegülésbe csöppentem, mivel eszembe jutott egy régebbi erdei kirándulásunk, ahol egy vaddisznó turásnál talált egy nagyon nagy makkot, amire azt mondta: "egy ekkora makkért én is turnék"

2015. dec. 12. 10:00
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

"mütyürke" szinonimái:


apróság, kicsinység, semmiség, mütyür, csecsebecse, csekélység, bigyó, vacakság

2015. dec. 12. 10:07
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem túl nagy ügyet csinálsz belőle, lehet semmi jelentősége, csak úgy jött
2015. dec. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a kicsim, picim stb. becézgetés is sértő? Mit komplikálod túl az életed?
2015. dec. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen. A kérdésem, hogy mért jött, mikor előtte nem volt előzménye a minősítő jelzö megszólitásoknak.
2015. dec. 12. 11:02
 5/13 A kérdező kommentje:

A kicsim, picim, birtok viszonyt tartalmaz, anyáskodni, elfogadó megszólitás. Az én helyzetemben a mütyürkém esetében lenne ide illő.

Nekem a gyere mütyürke hangzott el, amikor ez elfogadott lenne akkor "a gyere kicsi, pici" lenne használatban. Te mikor hallottad ezt, vagy ismersz olyan férfit aki szereti, amikor a párja így beszél hozzá: gyere kicsi, gyere pici.

2015. dec. 12. 11:13
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jezus....are you fucking serious?
2015. dec. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
25%

"mert olyan kicsik vagyunk a világban, mert a ü-ző skandináv nyelvet hallotta a videokon, mert anyáskodni próbált."

Haaaazudiiiiik. A 3 közül valamelyik nem állja meg a helyét. Most kérdezd meg, hogy miért nem őszinte. Feleleveníthetnéd vele a vaddinsznótúrásos-makkos sztorit.

2015. dec. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés csak nálam verte ki a biztosítékot? WTF? Ha nincs vágy, hagyd el. Ne szenvedjetek egymás mellett.

Ha már ilyen hülyeségekbe belekötsz, én dobnálak ki. Egyébként az a bajod hogy kicsi a farkad, ő meg túrna nagyobbért, igaz?

2015. dec. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez eddig vágyhempergésben éltünk. Nekem az emberi őszinteség recsent, ami az egymás szexuális elfogadásának alapja. A másra vágyakozás jövőképe, a megycsalás.

Minden faroknál van kisebb, és nagyobb is.

2015. dec. 12. 15:29
 10/13 anonim ***** válasza:
Te egyszerűen hülye vagy. Ez a véleményem. A barátnőd próbál humorizálni, de neked 0 humorérzéked van.
2015. dec. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!