Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti milyen ételeket főztök, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen ételeket főztök, ha a párotokkal különböző az ízlésetek?

Figyelt kérdés
A probléma az lenne, hogy én elég kevés fajta kaját eszek meg, zöldségeket szinte semmit. Igy pl sose csinàlok pàrolt zöldséget, de még olyat se, amibe répa, borsó, bab, karfiol, brokkoli kellene. Pàrom megenné ha lenne, de nem a kedvencei. Igy jobbára marad a krumpli husival. De ezekből is eléggé kicsi a választék mert pàrom nem szereti a csirkecombot (én nagyon). Meg ezen kivűl tésztát szoktam csinálni. Ti mit ajánlotok?
2015. dec. 14. 09:27
 1/6 anonim ***** válasza:

csak krumplit meg húst esztek?

zöldségeket sokféleképpen meg lehet csinálni, húst is.

nézz körbe a neten és kísérletezzetek

2015. dec. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
f. a sz levest
2015. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
MIndketten fektessetek bele egy kis energiát, bújjátok a netet, keressetek szimpatikus recepteket. Sajnos nem megy máshogy, meg kell keresnetek a kompromisszumokat.
2015. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Paleo etrenden vagyok sziguruan a nagyon komoly liszterzekenysegem miatt. A hustol megundorodtam , igy azt se eszem.

En zoldsegekbol es halbol nagyon jokat fozok a zoldseget utalo elettarsamnak: a fuszerektol nem erzi a zoldsegeket es elvezettel tomi magaba a foztom. A nyers zoldsegekkel is csodat muvelek fuszerekkel es olajokkal. Mindig olyat fozok neki, amitol megjobban all a nemi szerve :)

N

2015. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem az ízlésünk különböző, hanem én vegetáriánus vagyok.


Ez sosem volt gond. Én sosem főztem húsosat, a férjem mindig főzött magának. Elvégre felnőttek vagyunk mindketten, én sem várom el, hogy rám főzzön, ő sem várja el, hogy én főzzek rá.


3 év után viszont ott tartottunk, hogy már ő is csak vegetáriánis ételeket főzött és csak akkor evett húst, ha elmentünk étterembe :). Mindig megkóstolt mindent, amit én csináltam, és egy idő után nagyon megszerette.


Javasolni tudom, hogy a zöldségeket próbáld "más formában" tálalni neki. Az én férjem sem volt különöbsebben zöldségrajongó, és sok nyers zöldséget a mai napig kifejezetten utál (pl. brokkoli). Ellenben jól fűszerezve és elkszítve nagyon is szereti - sajtos-fokhagymás brokkolikrémlevesnek például.


Szóval kísérlezezz a fűszerekkel, elkészítési módokkal, és biztosan találsz olyat, ami ízleni fog neki is.


A másik az, hogy főzzök ő is magára, ne tőled várja el mindig a megolást. Pl. heti egyszer főzzetek közösen, amúgymeg főzz olyat, amit te szeretsz. A fent említett egyhangú étrend nem egészséges egyikőtöknek sem.

2015. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy te nem eszel zöldséget, neki még csinálhatnál.

De rengeteg féle dolgot lehet enni pl. rizst rántott sajtot, halat, marhahúst....én férfiként jól főzök.

Csináljátok együtt, az is egy jó dolog, gáz volna ha ezen nem tudnátok túllépni, lehetnek még komolyabb problémák is.

2015. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!