Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mikor összeköltöztetek mindenn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor összeköltöztetek mindennap szexeltetek?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 08:05
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Nem. töltött káposztát sem eszek minden nap, pedig imádom...de ha 1 héten át minden nap azt kellene ennem.... még az életkedvem is elmenne tőle. Nos, ez igaz a szexre is.
2015. dec. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%

Mi szexelunk minden nap. Az elejen le is tisztaztam, h napi szexigenyem van. Ha nem tetszik, tudja, hol az ajto. Es nem unom meg.

Te is az elejen tisztazd a masikkal. Addig ne bonyolodj bele.

N

2015. dec. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fél év után költöztünk össze, igen, akkor minden nap szexeltünk, volt, hogy egy nap többször is.


Szerintem ez egy kapcsolat elején normális jelenség, nyilván idővel beállt az évek óta megszokott mennyiségre azért :)

2015. dec. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Majdnem minden nap, de nem kötelező program.
2015. dec. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, már előtte is heti 2-3 volt az igényünk, azóta is ennyi.
2015. dec. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ajaj micsoda, naponta tobbszor is, amikor csak lehetett. 22 evesek voltunk es imadtuk egymast, oriasi szerelem volt.

most is megvan a heti ket alkalom (bar ez nekem neha sok) es 40 eves hazasok leszunk jovore;-))))

2016. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!