Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak 3 év után korai az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 3 év után korai az összeköltözés?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk már olyan fiatalok, külön élünk és párom nem akar összeköltözni. Ez miatt 1 hete volt egy vitánk. Mondtam neki, hogy valami történjen végre, mert így bizonytalanságban érzem magam. Mondtam neki gondolja át mit akar, Hívott 2 nap is, hogy találkozzunk 1 hete, de nemet mondtam, mondván gondolja át, mit szeretne tőlem. Megharagudott, hogy nem akartam vele találkozni és azóta nem eltűnt. Nagyon bánt, mert nem elkergetni magam mellől, egyszerűen szerettem volna, ha legalább beszélnénk a jövőnkről. Fontos vagyok neki, szeret elvileg.
2015. dec. 19. 16:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Még mindig itt tartasz? A másik témában elmondtam, hogy valószínűleg az embered lelépett.
2015. dec. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, de teljesen egyértelmű, hogy ez a pasi nem akar veled komoly kapcsolatot. 3 évig járogatni, összejárni szexelni, és még most se akar összeköltözni? Én még csak nem is tinik vagytok. Nem kérdés szerintem... Aki szeret az nem viselkedik így.
2015. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos itt, mert nehéz elfogadnom. Nem ilyennek ismertem meg, aki csak így lelép ennyi idő után.
2015. dec. 19. 20:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Ő meg azt gondolja: "ezt megúsztam!" Rosszul ismerted meg, hogy miből vontad le megint azt a téves következtetést, hogy "fontos vagyok neki" ?????
2015. dec. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!