Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem korai még az összeköltözés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem korai még az összeköltözés?

Figyelt kérdés

Párommal 1,5 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, szerelmünk nagyon erős, nem nagyon szoktunk vitatkozni szerencsére. Nyáron szeretnénk összeköltözni. Én még tanulok, ő már dolgozik. Saját lakás van és nyáron odaköltözik és szeretné ha én is mennék. Most kollégiumban lakok de szerintem vele sokkal jobban lenne. Azért attól tartok egy kicsit hogy korai és ha majd együtt lakunk sokat fogunk vitatkozni vagy megszokottá válik a dolog, nem lesz olyan jó mint most és tönkremegy. Barátnőm szerint az összeköltözéshez több idő szükséges, még érnie kell a kapcsolatnak hogy "felnőttesebb legyen" mert úgy valószínűbb hogy nem fog "ellaposodni".


Szerintetek?


19/L barátom 22/F


2015. márc. 22. 20:54
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen a rezsibe is beszállnék, a szüleim kifizetnék hiszen most is fizetik a kollégiumot. Nem lenne probléma anyagilag.
2015. márc. 22. 20:57
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem korai, sőt. Akkor érsz, ha tapasztalsz, úgyhogy a barátnőd okoskodásával nem értek egyet. Nincs arra garancia, hogy ez a kapcsolat örökké fog tartani, de amíg tart, élvezzétek ki maximálisan.
2015. márc. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem simán menj bele legalább szerzel egy kis tapasztalatot :D
2015. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt egyedül csak neked kell eldöntened, és nem mástól kéne várni rá a választ!

Te érzed, hogy össze tudnál-e vele költözni, nem mi, akiknek feltetted a kérdést!

Ergó a kérdésednek értelme sincs, mivel nem mi vagyunk a pasiddal, vagy veled, hogy tudjuk, hogy mennyire szoros a kapcsolatotok, hogy megéri-e összeköltöznötök.


Ha szereted, akkor költözz, ha bizonytalan vagy, akkor ne költözz és várj még egy kicsit!

A te életed, mit érdekel a másik véleménye? Az életedben azt csinálsz, amit akarsz!

2015. márc. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Kedves hármas, én inkább tapasztalatokra vagyok kíváncsi, hogy aki volt már így összeköltözés előtt a párjával, megérte-e vagy jobb lett volna várni. Ezért tettem fel a kérdést.


Igazából magamban tudom már a döntést, de érdekelnek a vélemények, a tapasztalatok....

2015. márc. 22. 21:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Elgondolkoztam azon amit a barátnőm mondott. De a döntésemen nem változtat. Talán irigységből mondta..
2015. márc. 22. 21:10
 7/7 Interferencia ***** válasza:
Lakva ismerszik meg az ember, szokták mondani. Ha 1,5 év után nem jól működne a dolog összeköltözve, 5 év múlva se lenne jobb; inkább derüljön ki még most.
2015. márc. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!