Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van olyan férfi aki le tudja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan férfi aki le tudja élni egész életét egy nővel?

Figyelt kérdés

úgy hogy nem is csalja meg es szereti..

Van pár ilyen ismerősöm akik 15 éves koruk óta együtt vannak most 49 évesek.

A mai világban is van még ilyen?



2015. dec. 21. 17:31
1 2
 1/18 Caerus ***** válasza:
95%
Van, de feleslegesen tipizálsz férfiakra, nőkre ugyanúgy nem egyértelmű. "Van olyan ember..." így lenne korrekt a kérdés.
2015. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Én le!!!! Nagyon remélem hogy majd a választottam is így gondolja és ehhez tartja magát (vagy repül a .....ba) :)


Előző barátnőmmel így voltam! de volt egy kis kavar

2015. dec. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát mi is 15 évesen jöttünk össze és nincs jele a különválásnak. Jó lenne együtt maradni örökre. Mondjuk én még csak most leszek 20.
2015. dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%

le, de ehhez egy olyan nő is kell, akivel le lehet és érdemes leélni egy egész életet.


sajnos ők ritkábbak mint a fehér holló.

2015. dec. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Letudnám, a kérdés hogy van e ilyen nő aki szintén letudná velem élni az életét.

Bár arról hogy az egész életét leélje velem valaki arról lekéstem, 25 éves vagyok és kitudja mikor találok valakit. Bár arra még van esély hogy valakivel a fél életem leéljem, ha az egészet nem is.

2015. dec. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a kerdes, a mai vilagban, ahol barhova fordulsz akarva-akaratlanul hazugsagokba futsz bele, es ahol a hazugsagot tobbre tartjak, es egesz mas szinten iteltetik meg, mint az igazsagot, amit ugy kezelnek, mintha szegyen, hatrany volna, csak mert a valosagot tukrozi, en azt gondolom, nem ezt a kerdest kellett volna feltenni ezzel kapcsolatban. Roviden aki nem hazudik, az van negativan megitelve, az elet barmely teruletnen, igy a kapcsolatok alapja, az oszinteseg csak nyomokban fellelheto. Hanyszor van az a noknel, hogy nem mondom el, nehogy meg batsam es baratai. Mit vartal valaszt? Igen/nem?
2015. dec. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Egy ilyen ismerősöm van,a többi gyerekkori kapcsolat megcsalással vagy válással végződött.
2015. dec. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Van.
2015. dec. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én két párt ismerek, akik középiskolás korukban ismerkedtek meg. Egyik pár össze is jött középiskolás éveikben, most 30-asok, házasok, 2 tündéri kislányuk van, a másik pár csak főiskolás/egyetemista korukban jött össze, szintén 30-asok, de a pasi már középiskolás kora óta szerelmes volt a most már feleségébe, kellett neki pár baráti tanács, hogy merjen lépni, mert okos ember, de csajozásban bátortalan típus volt, náluk még nincs gyerek. Én mindkét párt esélyesnek tartom, hogy életre szóló legyen a kapcsolatuk.
2015. dec. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Majd pont a pasik mi😆 folleg hogy a Férfiak a legnagyobb k@vák a Földön
2015. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!