Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan felejtsem el ot? Kb 4...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejtsem el ot? Kb 4 honapja kezdodott az egész a munkahelyemen. Autogyárban dolgozom és a velem szemben lévo szalagrol a férfi egy társkereso oldalom rámtalált.

Figyelt kérdés
Nagyon sokat írtunk napi szinten, de megegyeztunk hogy a munkában nem mutatkozunk, mivel kozolte hogy nem szeretné magát lekotni mivel 1 éve elvált.viszont sexuális kapcsolatba benne lett volna meg én is mivel borzasztoan tetszik.de rafinált volt mert ha ugy adta a helyzet akkor megfogta a fenekemet meg én is az ovét,de viszont nem lépett mégse hogy esetleg legyen valami koztunk.akkor ezt valahogy nem értem miért mondta az elején az ellenkezojét.jo lenne elfeljteni,de naponta nézeget,les engem... szoval nem értem akkor minek...
2015. okt. 17. 18:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csak szexre kellesz

(De) Nem kellesz eléggé

Ilyen az élet

2015. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sztem csak ki akart használni...
2015. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak a szex miatt, ahogy azt az elején el is mondta.

Ne számíts tőle többre!

2015. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
még sexre se,mert arra se mer lépni csak irogatni neten meg leselkedni meloban.
2015. okt. 17. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak szórakozik, nézd levegőnek az felidegesíti. Ha szexet akarsz csak akkor talán lépni fog. Többet ne várj tőle.
2015. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!