Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha eljön hozzánk a párom barátnője. Én nem lehetek benn, mert vannak női dogok amit négyszemközt akarnak megbeszélni?

Figyelt kérdés

Nem túl gyakran jön el hozzánk-évi, 3-4 alkalommal, de amikor itt van 2-3 óráig beszélgetnek amit én nem hallhatok.

Normális ez? Mert engem nagyon irritál.


2015. dec. 29. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Normális, de intézhetnétek úgy, hogy ilyenkor te is találkozz valakivel és ne a másik szobában kuksolj ilyenkor.
2015. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen normális. Nem biztos, h hallani akarod, h a nők miket beszélnek pl. pasikról, melltartókról, a havi vérzésükről, a szőrtelenítésről, stb. Csinálj programot Te is! :)
2015. dec. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyáltalán nem lehetsz benn, az ciki. De abban nincs semmi rossz, ha kettesben akarnak beszélgetni. Bár jobb lenne akkor, ha neked is lenne más programod vagy ők ülnének be valahová olyankor.
2015. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Normális. Ha én találkozok a legjobb barátnõmmel bezárkózunk mi is. Kötsd Le magad olyankor, évi 3-4 alkalmat ki lehet bírni.
2015. dec. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
95%
Nyilván nem tartozik rád, hogy dugja a pasija vagy, milyen volt az utolsó nemi betegsége.
2015. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
évi 4-szer és csak pár óra ? igen, még kevés is. persze gondolom, nem laknak közel vagy rengeteg a dolguk, biztos ezért taliznak ritkán. neked nincs olyan, hogy haverokkal szeretnél lenni ? nem feltétlen női témákról beszélnek vagy rólad, sztem egy jó barátságban inkább arról, kivel mik történtek mostanában. ha havi vagy heti 4-szer csinálnák, az lehetne kissé zavaró is, bár sokan igy csinálják, méghozzá mindkét fél a kapcsolatban.
2015. dec. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
érdekes amugy, hogy fiutól jött a kérdés, mert bár nem akarok nemi sztereotipiákban gonodlkodni, de a nőkre jellemzőbb pl. a társfüggés és sokat zavar, ha a palija elmegy iszogatni vagy levegőre vágyik a kapcsolatban. senki nincs összenőve senkivel, mindenki önálló individuum, társ és nem birtokolt személy a másik. ezt persze rengetegen csak elméletben tudják, megvalositani sokszor nehezebb. ezt nem ellened mondom, csak bővebben kifejtettem a véleményem. ja, és lehet a barátnőnek vannak olyan problémái vagy témái, amit a barátnőjével akar megosztani, ez nem tartozik senki harmadik személyre.én nem is szeretném, ha a partnerem kibeszélné nekem a barátait, akik megbiznak benne. az róla mond el valamit, ha ezt teszi..
2015. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ilyenkor az a normális, ha ritkán látott barátról/barátnőről van szó, hogy egy kicsit beszélgetnek hármasban is, de utána a 3. fél ÖNKÉNT lelép, hadd beszélgessenek kettesben is amiről akarnak.
2015. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

Az előző válaszokat biztos nők adták...

Nem, nem normális. Miért titkolózik előtted a barátnőd? Nem bízik benned?

2015. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Az engem sem zavarna ha elmennének valahova.
2015. dec. 29. 14:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!