Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért van az, hogy egy fiú...

Miért van az, hogy egy fiú nagyképűnek, esetlegesen bunkónak tűnik, de négyszemközt tud normális is lenni? Meg van egy másik a suliban, beszól mindenkinek, feltűnősködő idióta, de pár ismerősöm mondta, hogy ha kevesen látják nem is annyira buta?

Figyelt kérdés

2014. márc. 7. 21:22
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet hogy olyan baráti köre van és azért bunkó magyképű ?
2014. márc. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem egy társasági ember. Én is hasonló vagyok(csak nem bunkón, hanem idiótán viselkedek). Az erősen introvertált embereknek sem túl jó, hidd el. Én speciel úgy szoktam magam érezni, mintha nem én döntenék arról, mit teszek, hanem csupán külső figyelő vagyok. Viszont egy kisebb társaságban már normálisan viselkedek. Egyébként ezen nem lehet, és nem is kell változtatni. Van, aki társaságban jófej, de négyszemközt egy bunkó, és van ennek a fordítottja. Az introvertáltakat el kell fogadni, úgy ahogy vannak.
2014. márc. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ilyeneknek nagy arca van, produkálja magát mások előtt. Gyakran találkozok ilyenekkel, van ilyen osztálytársam is, azt hiszi magáról hogy vicces, de egyébként nem az. Négyszemközt pedig nem piszkál, normálisan viselkedik.
2014. ápr. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!