Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire kizáró ok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kizáró ok, ha egy férfi horkol?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha elég erősen horkol. Mennyire viselik el a nők, ha horkol a társuk?

2016. jan. 2. 14:08
 1/8 anonim ***** válasza:
A ferjem horkol.. 10 eve egyutt vagyunk. Felkoltom olyankor;) !Neha ha egesz ejjel ezt csinalja nagyon unom es atzavarom a masik szobaba. De az esetek tobbsegeben elvagyok vele.
2016. jan. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha már odáig eljutsz egy nővel, hogy a horkolásodat hallja akkor nincs gond. :)
2016. jan. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
eléggé, ugyanis a horkolás nem egészséges
2016. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Épp aktuális ez nálunk. Lassan 3 éve élünk együtt, akkor még sokkal kevésbé horkolt amikor megismertem. Ez egyre rosszabb lett a mandulája miatt (ki kéne vetetni). Persze, nem tehet róla, hogy horkol, de konkrétan a sikítva horkol jelzőt szoktam rá használni annyira hangos, ráadásul sokkal hamarabb elalszik mint én. Hab a tortán hogy egy szobás lakásban lakunk, így még elbújni se tudok "előle". Néha órákig nem tudok tőle elaludni. Most éjszakás volt, reggel még visszafeküdtem volna 7-kor, de annyira horkolt hogy felkeltettem hogy forduljon meg. Akkor jött az, hogy ő így nem tud aludni hogy felkeltem, kezd kimenni az álom a szeméből stb, és még ő volt mérges rám, amikor én még órákkal később is a horkolást hallgattam alvás helyett... Talán a mandula kivetetés megoldaná, de nem tudom.
2016. jan. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Azt hiszem én a "szerencsésebbek" közé sorolhatom magam. Apám világ életében horkolt de úgy hogy az egész ház zeng tőle meg tudtam szokni. A párom is szokott horkolni de nekem ez pl fel sem tűnik csak max akkor ha ő alszik el előbb vagy épp fölébredek az éjszaka közepén. Engem nem szokott zavarni.

25/L

2016. jan. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Friss kapcsolat. Engem iszonyatosan zavar. Orvoshoz küldeném, de nem megy. Aludni nem tudok, csak füldugóval. Úgy viszont jó. Csak kicsit szégyellem előtte.
2016. jan. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szokott néha horkolni az én párom is, leginkább olyankor ha nagyon fáradt, akkor aztán bele is csap a lecsóba rendesen. Halkan kezdődik a szimfónia, aztán hamar max hangerőre megy. Olyankor kénytelen vagyok oldalba bökni, vagy mozgolódni, hogy hagyja abba. Szerencsére ez ritkán van. Egy párkapcsolatban néha tolerálni kell dolgokat, pláne olyanokat, amikről nem tehetünk...
2016. jan. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha ez a kapcsolat elején jön ki, akkor a nők, de a férfiak is hajlamosak egyből megszabadulni a zavaró féltől.

(Szomorú igazság)

2017. ápr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!