Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért ijedtem meg hirtelen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ijedtem meg hirtelen az együttéléstől?

Figyelt kérdés

Párommal néhány hónapja vagyunk együtt, több száz kilométerre lakunk egymástól, ezért még távkapcsolatban vagyunk. Két-háromhetente találkozunk és olyankor együtt töltjük a hétvégét. Amikor nem vagyunk együtt, naponta legalább másfél órát beszélünk telefonon.

Nagyon jól érzem magam vele, úgy érzem, ő az első, aki végre emberként tekint rám és megbecsül.

Már nagyon vártuk az ünnepeket, mert így végre együtt lehettünk 10 napot. A negyedik nap után viszont fura érzés lett úrrá rajtam. Furcsa volt, hogy 0-24-ben itt van velem, nem egyedül vagyok a lakásban. Nem tudom, ez mennyire természetes dolog, de kissé ijesztő és emiatt félek az összeköltözéstől.



2016. jan. 3. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Hat nekem 2 kapcsolatom rament mire megszoktam.
2016. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne. kedves első, ha van kedved, és leirnád a tapasztalataid, az tök jo lenne .)
2016. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy én már éltem együtt valakivel tíz évig, ott az ég világon semmi ellenérzetem nem volt a dologgal kapcsolatban, hiszen a szülői házból mentem a páromhoz. Most azért "fo.sok", mert már évek óta egyedül élek és megszoktam.
2016. jan. 3. 22:26
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg is adtad magadnak a választ :) A szokás nagy úr, és minden változás egy stressz. Természetes volt szerintem az, hogy furcsa érzés volt ilyen kevés együttlét után a 10 nap sülve-főve együtt. Ettől függetlenül szerintem ha mindketten akarjátok és csak úgy megoldott a sűrűbb együttlét akkor költözzetek össze. Meg fogod szokni és hát legrosszabb esetben csak az derülhet ki, hogy nem egymáshoz valók vagytok. Akkor majd elköltözik és ennyi. Szóval ez még nem házasság tucat gyerekkel.
2016. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)
2016. jan. 5. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!