Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért akar hirtelen összeköltö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar hirtelen összeköltözni velem egy külföldi?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 22 éves vagyok. Egy kicsit furcsa helyzetbe kerültem. Egy sráccal ismerkedtem egy ideje facen, mivel szimpatikusnak tűnt és egy ideje írogattunk úgy döntöttem esélyt adok hogy találkozzunk. Igaz ő egy korai de engem sosem érdekelt a faji megkülönböztetés oké csak egy kicsit... szóval a végén találkoztunk egymással végig beszéltünk, majd megcsókolt. Nem tudott ellent állni aztán már én sem. Nagyon erős a vonzalom kettőnk közt, ilyet még sosem éreztem egy férfinál sem. Aztán a végén az ágyban kötöttünk ki. Tartok tőle hogy az érzéseim rossz irányba fognak terelni. A srác azt mondogassa, hogy össze akar velem költözni, és hogy nagyon tetszem neki folyton azt ismételte. viszont én.. nem az, hogy nem akarok hanem még nem ismerem eléggé így nem tartom okos döntésnek. Habár olvastam róla hogy mások egyszeri találkozás után annyira egymásba habarodtak hogy már össze is költöztek meg minden. De ő nem magyar hanem egy külföldi. És angolul beszélünk. Amerikából jött ide otthagyta azt mondta Európában akar élni egy olyan helyen ahol boldog. És velem az. Csakhogy Pesten szeretne vagy valahol külön de én nem tudom otthagyni a szüleimet, sőt tuti nem engednének. Pláne hogy magyarul nem is tud csak angolul és koreaiul. Nincs senkije itt Európában csak én. A barátai is vissza mentek Amerikába. Most utazgat, felajánlotta hogy megveszi nekem is a jegyet és majd együtt leszünk utazgatunk, de én nem szoktam elfogadni ilyet senkitől és fontos a munkám. Most nincs Pesten elment Münchenbe aztán meg Lengyelországba, azután jön vissza. Mondta hogy keressek lakást kettőnknek. De a mai világban már olyan sok rossz dolgok történnek. Mi van ha el akar rabolni vagy eladni vagy valami, azt már megtehette volna mikor ketten voltunk de nem tette. Akkor miért ilyen hirtelen ő gazdag mindenkit megkaphat miért én? Nem olyannak ismertem meg aki bántana de csak facen beszéltünk és élőben egyszer amit írtam.. így az embereket nehéz kiismerni. Talán elítélendő az egy éjszakás kaland, tudom de én se vagyok fából. Azt hajtogatja a mai napig hogy komoly kapcsolatot akar és hogy nem tud nem gondolni rám. Nem akarom elveszíteni sem és csalódni sem. Nem tudom hogy mennyire bízzak benne egyik felem azt súgja ne hagyjam veszni a másik pedig azt hogy ne menjek sehová mert csak a baj lesz belőle.- Teljesen össze zavarodtam tőle. Nem tudom egyszerűen mit akarok. Szeretném csak félek hogy csapda az egész.

2015. szept. 11. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
Keress ott a közelben egy kis albérletet részére ahol most élsz a szüleiddel és akkor sokat tudsz vele lenni, közben meg nem is kell elköltöznöd. Igy ki tudod ismerni és ha jól kijöttök össze is tudtok költözni.
2015. szept. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%
Mit eszik egy pénzes, világlátott külföldi pasi egy ilyen anyámasszony katonája lányon? Már bocs, de dolgozol, közben pedig a szüleid nem engednek elköltözni? Ha korainak tartod az együttélést, akkor mondd meg a srácnak. Összeköltözni akkor szokás, amikor már ismered a másikat, és bízol benne, valamint a kapcsolatotokban. Ha neked ehhez egy éjszaka kevés volt, azt meg kell értenie neki is. Lehet, hogy pont a mulyaságod miatt akar veled együtt élni (vannak férfiak, akik kifejezetten szeretnek uralkodni egy kapcsolatban), és az is lehet, a szándékai normálisak. A kulturális különbség és az idegen nyelv lassítja a másik megismerését, ha magyar lenne, valószínűleg határozottabb véleményed lenne róla, miféle ember. De állj a talpadra, felnőtt nő vagy, 22 éves, és a családod irányít, kivel költözhetsz össze? Ebből kiindulva valóban veszélyes beleugrani egy ilyen kapcsolatba, mert tökéletes áldozat vagy azoknak, akik "a nőnek kuss a neve" mentalitást vallanak, és házirabszolgának tartják a párjukat.
2015. szept. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Találkozzgass vele és meglátod.


Az én férjem is külföldi, a történet hasonló...az első nap lefeküdtünk egymással. 6 hónapon át 2 hetente hétvégén találkoztunk, repülővel.


6 hónap után összeköltöztünk, az ő országában. Mára házasok vagyunk.


Ha akkoriban azokra hallgattam volna, akik azt mondták, hogy túl messze van, szerintem nagyon bánnám... valahogy úgy volt, hogy éreztem, hogy ez valami más. Annyira vonzott, mint előtte még senki sem, pedig volt már hosszútávú kapcsolatom, ahol együtt éltünk előtte.


Szerintem egy esélyt megér az egész.

2015. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 omba ***** válasza:
44%

Hát nem egy bonyodalmas szerelmi történet... mi másfél év, 2800 mail, és elég sok találkozás után költöztünk össze, és ő magyar.

Nem hiszem, hogy el akarna rabolni, szerintem csak örülne neki, ha Magyarországon is volna egy fix nője.

2015. szept. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!