Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi modon tudnam jo iranba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi modon tudnam jo iranba terelni ezt az egyutteleses dolgot?

Figyelt kérdés

A lány 22 én 21 éves vagyok. Ő 1.5 eve kint dolgozik.1 eve vagyunk egyutt most januarban. Julius ota en is kint dolgozok es egyutt elunk. Szeretjuk egymast gondoskodunk egymasrol de Neha vannak konfliktusaink olyanbol pl hogy hazajovunk unnepek utan es elvarja vagyhat azt szeretne ha en is mennek es ott aludnek a baratnoinel(mindegyiknek van palija) de en meg inkabb ezt az idot a szuleimmel illetve az en barataimmal toltenem ne meg persze vele. A szuleim azt mondtak aokat vallaltam egyszerre igy hogy kimentem utana dolgozni enis es egyutt elunk. Most nyaron hazafogunk jonni hogy befejezzem illetve o elkezdjen egy iskolat. Tartunk tole hogy milesz ha itthon lakunk majd a szuleimnel. Mert o meg eleg makacs nehezen illeszkedik be de kiismondja hogy o nem fog megvaltozni meg ilyenek es ez azert zavaro nekem. Mit tegyek hogy kozelitsem meg a dolgot.


Koszonom hogy elolvastatok. Legyszives irjatok egy ket sort.


2016. jan. 10. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem értem neki miért kéne a te szüleidhez költöznie?
2016. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne a szüleidhez költözzetek, ez ilyen egyszerű!


Egyébként mint egy pár, ha igazán komolyan gondoljátok, akkor igenis illene, mindenhol együtt megjelennetek, hiszen később, ha egy család lesztek is együtt fogtok hazajárni, nem úgy hogy mindenki megy amerre lát, amikor átléptétek a határt.

A felnőtt, családos élet más mederben zajlik és bizony igen, kompromisszumokat kell kötni. Pl. ha itthon vagytok 8 napot, akkor azt fairül elosztani és 4 napot barátnőzni, 4-et pedig a te haverjaiddal és családoddal tölteni, ha a külön-külön menet nem megy.


A leírásodból én úgy látom, hogy ő egy kicsit felnőttebbet akar játszani, mint amilyen valójában, viszont elfelejti, hogy te is ott vagy és neked is vannak igényeid! Pedig a felnőtt léthez az is hozzátartozik, hogy elfogadom, hogy a páromnak is van családja, vannak barátai, akik igényt tartanak a társaságára. Üljetek le ezt megbeszélni!

El lehet mondani neki, hogy nem muszáj változnia, de te sem fogsz, mert igenis igényt tartasz a szeretteid közelségére, ilyen hozzáállással viszont mehet a levesbe a kapcsolatotok.

2016. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon hasznos amit irt az elottem szolo.Elfelejtettem irni bocsanat hogy a szulei kint elnek ezert lenne ugy hogy ide koltozik hozzank. A szuleim azt mondtak szerintuk az a baj hogy nem volt ilyen ismerkedos szakaszunk. Mert ugye o kint dolgozott en itthon tanultam. Aprilisban meglatogattam egyszer. Aztan utana meg mar juliustol ja hat egyutt elunk. Azt mondtak alljak a sarkamra ne pitiztek neki mert szerintuk ez a baj hogy mindent megteszek.. Es ha viszont 1 dolgot nem ajkor rogton megsertodik.
2016. jan. 10. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!