Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyszobás albérletben gyorsabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszobás albérletben gyorsabban jöhetnek elő problémák összeköltözéskor, mint pl. egy saját lakásban, nagyobb albérletben? Hathat negativan a kapcsolatra?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 23:35
 1/4 Noblesse Oblige ***** válasza:
Ha együtt éltek akkor nem a lakás nagysága számít. Ami plusz negatívum lehet egy egyszobásnál, ha teljesen más az életritmusotok, ott nem nagyon tudtok tenni ellene. Pl egyik aludna, a másik meg filmet nézne.
2016. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elofordulhat hogy negativ hatasa lesz.
2016. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A ház amiben lakunk, jelenleg 1 szobás (lehetne bővíteni, csak még nincs rá pénzünk). Semmi gondunk nincs. Ha én aludni akarok, a férjem pedig filmet nézni, akkor fülhallgatót használ. Ennyi.
2016. jan. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálunk voltak gondok, bár az vszeg az exem önzéséből is ered. Csak azt hallgattuk, amit ő akart 95%. Ha én bekapcsoltam a zenét, fülhallgatóval, vagy írni, olvasni kezdtem, akkor rájött a bújhatnék, és húzta is el a laptopot előlem.

Kb. semmi magánszférám nem volt, hiába mondtam, hogy fél órára hagyjon már békén, hadd töltődjek fel meló után, nem, folyton zizegett, amitől én meg már falnak mentem, kb.

2016. jan. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!