Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ki az aki már hallott hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TSkull kérdése:

Ki az aki már hallott hasonló esetekről?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve együtt vagyunk a barátnőmmel. Azelőtt 6 évig voltam egy kapcsolatban, amit elég fiatalon, 16 évesen kezdtünk el az akkori partneremmel. Kb. 2 év leforgása alatt eltompult minden, de abban a hitben, hogy a dolgoknak ez a rendje, tovább folytattuk még 4 évig. Majd 6 év küszködés után vége lett, de a mostani kapcsolatom merőben más. Mostmár tudom miért nem múködött az előző, és rájöttem mi minden hiányzott ahhoz, hogy tényleg tovább folytathattuk volna. Annyi probléma van, hogy távol vagyunk egymástól, és legtöbbször csak hétvégente találkozunk, és számtalan hosszas megbeszélés után arra jutottunk, hogy én fogok költözni a jelenlegi helyemről, és feladni a jelenlegi munkahelyemet, azért, hogy közelebb lehessünk egymáshoz (zárójelesen elmondanám, hogy az elköltözésen azt értem, hogy haza költözöm, ugyanis otthonról jöttem el az egyetem miatt, és maradtam egy másik városban a meló miatt). A jövőm így egy kicsit bizonytalanabb lesz, de nem vagyok annak a híve, hogy csak azért tovább folyatassuk így, mrrt kicsivel többet keresek. Ő sajnos nem tud költözni, mert most nyitottak 2 éttermet, és mivel friss a biznisz, még nem engedhetik meg maguknak, hogy egy rakat alkalmazottat fizessenek.

Viszont az egészben a lényeg, hogy a hazaköltözésem kb. fél év múlva esedékes, és azt fontolgatom, hogy amikor az meglesz, nem totojázok, megkérem a kezét. Tudom, hogy nem vagyunk egyött hosszú ideje, de ha valamit megtanultam az elmúlt kapsolatomból az az, hogy ha valami már az elején nem jó, azt a hosszú együtt eltöltött idő sem fogja helyre hozni, és a sok év kapcsolatban való ringatózás sem garancia semmire. 25 évesek vagyunk, és már mindketten tisztában vagyunk azzal, hogy az élet nem tündérmese, de hiszem, hogy úgy ahogyan eddig, minden problémát le tudunk együtt küzdeni, és azt is tudom, hogy ő is legalább annyira akarja ezt az egészet mint én magam.



2016. jan. 12. 07:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Az elozo kapcsolatodat sokaig huztad, ezt meg elhamarkodod. A ketto kozott lenne erdemes megtalani az egyensulyt. Ha hetvegente talalkoztok csak, akkor az nagyon nem ugyan az mintha egyutt laknatok. Szinte sosem eri meg feladni egy jo munkat egy tavkapcsolatert.
2016. jan. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lakjatok együtt egy kicsit.
2016. jan. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem lakjatok együtt egy 2-3 hónapot, és ha még mindig úgy látod, hogy megy a dolog és az együttélésben sincsenek akadályok, akkor kérd meg a kezét. :)
2016. jan. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy én is így gondoltam, csak kicsit merészen fogalmaztam.
2016. jan. 12. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Kvázi csak randizgattok, így nem ismered eléggé ahhoz, hogy házasságra gondolj, és pláne nem eléggé ahhoz, hogy feladd a megélhetésedet. Keresnetek kellene valami olyan köztes helyet ahol együtt élhettek, de úgy, hogy ne kelljen otthagynod a munkádat. Aztán fél év múlva meglátod megéri e egyáltalán.

Gondolj bele. Ha most mindent borítasz és mész, lehet, hogy nem is találsz rögtön munkát, vagy próba idő alatt lecserélnek indok nélkül, mert megtehetik, és ráadásul még az együtt élés sem működik, elvesztetted a biztosnak tűnő munkád egy kapcsolatért ami már nincs is.

2016. jan. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Otthon már megvan a biztos munkahelyem, mindig is meg volt az otthoni cégnél, csak a saját magam ura akartam lenni. Amúgy 9 éve ismerjük egymást, csak 1 éve sodort össze az élet.
2016. jan. 12. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!