Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Spontán vetélésem volt január...

Spontán vetélésem volt január végén 22hetesen. És most 11hetes terhes vagyok. Tapasztalatok hasonló esetekről?

Figyelt kérdés

Nagyon félek hogy történik valami baj.

A doki azt mondta hogy eltelt 3hónap úgyhogy e miatt semmi gond nem lesz, de ettől függetlenül mindig attól félek hogy megint megtörténik, mert aki már átélte tudja hogy milyen borzalmas elveszíteni egy kisbabát mikor már érzed hogy mozog, és tudom hogy már hozzád tartozik.

Mit tegyek hogy ne legyen semmi baj?

Hasonló tapasztalatok volt már??

Ma azt álmodtam hogy mondták hogy beteg a baba, és el kell vetetni, remélem hogy ez csak azért volt mert sokat parázok ilyenektől.


2010. jún. 30. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát mindenképpen próbálj pozitívan gondolkodni. Sajnálom, hogy ez történt veled, és kívánom, hogy ezzel a terhességgel minden a legnagyobb rendben legyen.

Az első terhességemnél a 8. héttől feküdnöm kellett kb 3 hónapon keresztül. Azt se bírtam volna pozitív hozzáállás nélkül.Ráadásul pont nyár volt. A 2. terhességem meg már tök jó volt, nem volt vele gond egyáltalán. Az álom is azért lehetett mert nagyon sokat aggódsz. Nem lesz semmi baj, boldog babavárást kívánok.

18 hónapos és 3 hónapos lányok anyukája

2010. jún. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajnálom az hogy az elsővel ilyen történt tudom mit érzel most én 21 hetesen vetéltem el 2 éve az a baba ahogy el tervezetük már jött is de sajnos nem akart velünk maradni utána várni kellet 6 hónapig aztán mikor már lehetett próbálkozni valahogy nem akart össze jönni de végül csak sikerült akkor amikor nem is gondoltunk rá bár 2 évet váratott magára most 29 hetesek vagyunk szépen fejlődik és szét ficánkolja a pocakom :-))),először is nagyon szerencsések vagytok hogy nektek ilyen hamar sikerült újra a terhesség ez legyen egy megkönnyebbülés számodra a méhed szépen regenerálódott és képes lesz megtartani a babádat aztán meg ne azon rágódj hogy mi volt és hogy meg történik-e újra inkább élvezd a mostani kis picurkáddal az előtettek lévő időt tedd magadnak széppé örülj neki simogasd beszélj hozzá vond be a párodat is esténként és vegyél egy szívhangfigyelőt nekem nagyon sokat segített amíg nem éreztem mocorogni addig mindennap vagy este vagy reggel meghallgattam vele és nyugodtan voltam hogy jól van amióta mocorog csak olyankor hallgatom ha kis lusti napja van és nem olyan aktív mint meg szoktam egy kicsit drága de ha találsz a tesz veszen vagy a vaterán minden pénzt megér hidd el nagyon meg tud nyugtatni ha mondjuk reggel meghallgatod egész nap nyugodtan vagy nálam bejött így azzal tudtam foglalkozni hogy de jó megint babát várunk és nem azzal hogy jaj vajon mi lesz ,biztos te is sokat gondolsz az első picidre de úgy gondolj rá mint egy angyalkára aki 22 hétig veled volt majd elment és most küldi maga helyet a másik kis angyalkát soha nem fogom elfelejteni kisfiú lett volna most kislányt várunk szép kis pár lettek volna de ennek így kelet lennie nem szabad tovább búsulni meg aggódni hogy a mostani kis picurka jól érezze magát veled érezze azt hogy örülsz neki és most ő a fontos álmodni én is szoktam de nem adok sok figyelmet az ilyeneknek álmunkban dolgozzuk fel a félelmeinket örömeinket ez még nem azt jelenti hogy baj lesz olyat is álmodtam már hogy megnyertem az ötöst de nem lett belőle semmi :-)))na vicc ide vicc oda nem szabad hagyni hogy a félelem uralkodjon rajtad inkább az öröm hogy ott van a kis jövevény a pocidban remélem segítettem egy kicsit és megnyugszol kívánok probléma mentes baba várást és kérdezz még ha tudok segítek mindenképp válaszolok
2010. júl. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom az okát kideritették és megoldották,bitos nem lesz baj!
2010. júl. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Nekem 1 méhenkívüli tehességem,2 spontán vetélésem és 1 magzatelhalásom volt. 2 éven belül! Most 22 hetes terhes vagyok és gondolom el tudod képzelni mennyit aggódom. Azt tudom mondani ne gondolkozz ilyeneken és minden rendben lesz! Sose szabad feladni!!

Boldog babavárást és csak pozítívan!


Üdv 22h km

2010. júl. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!