Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk, ez mást is idegesített...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ez mást is idegesített volna?

Figyelt kérdés

Egyik nap munka után nagyon fáradt voltam, és párom mondta, hogy akkor ő megfőzi a holnapi ebédet. Azt tudni kell, hogy nem egy konyhatündér, egy kezemen meg tudom számolni hányszor főzött ő a 3 év alatt. Na, és azon húzta föl magát, hogy szerinte én direkt cseszegettem. Pedig csak azt mondtam, hogy nem jól reszeli a káposztát, mert így leveleire esik szét a kezében, fogja máshogy. És hogy reszelje óvatosabban, mert szanaszét röpködtek a káposzta darabkák. Meg szóltam, hogy nem jó lábost fogott, ez az új, a régebbit használja ehhez, meg kérdeztem, hogy miért nem mosogat el, miközben a kaja a gázon van, és akkor nem lesz olyan nagy rendetlenség. És nem tudom miért, de annyira ideges lett, hogy beküldött a szobába.

Máig nem értem min akadt ki ennyire, hisz én csak segíteni akartam neki... Vagy ez mást is zavart volna?


2016. jan. 28. 19:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%

Én a lakásból is kiküldtelek volna... őszintén, olvasd már el amit írtál, és képzeld már magad a helyébe. Áh, mindegy, úgysem fogod megérteni...


De amúgy durva, hogy ilyen emberek megtalálják a társukat, értelmes fiatal fiúk-lányok meg tök sok ideje vannak egyedül. :/

2016. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Lány vagyok, de ez engem is idegállapotba rakott volna. A párod segíteni akart, te meg végig okoskodtál és azt éreztetted vele hogy egy nyomi. Elhiszem, hogy szúrta a szemed ahogy szerencsétlenkedik, na de akkor is. Ezek után egy szendvicset se kennék neked többet, az tuti.
2016. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

A párod helyében én is beküldtelek volna a szobába. Nyilván ha nem tud valamit, megkérdezi, ha koszt csinál, feltakarítja. Esetleg finoman megkérdezhetted volna, igényli-e a segítségedet.

Én tudom magamról, ha a párom kb. harmadjára beleszól hogy csináljak vmit, akkor közlöm vele, hogy tessék, csinálja meg ő.

2016. jan. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:
100%

Baromi fàradt lehettél, ha arra volt erőd, hogy cseszegesd.

Mert te nem a szobàban pihentèl,hanem ott B A S Z O G A T TA D a konyhàban. Nyugodtan megfőzhettél volna, mert aki fàradt, biztos ,hogy pont a kritizâlâsra k**a nincs ereje.

Ah,hallod...

2016. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%

Nane! Fel ajanlotta hogy o megfoz es te mentel ot cseszegetni?

Mind a tiz ujjat megcsokolnam egy ilyen ferfinek aki segit nekem valamiben.... Es az h nwm mosogatott el.. Istenem. Nade a szandek h o miattad -erted megcsinalta volna...

Kar hogy nem tudsz drtekelni egy ilywn ferfit......

2016. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért nem tudja, mert nincs rutinja a konyhába. Én is kiakadtam volna. Felajánlja, hogy megcsinálja és te mint egy rossz anyuka: fogd igy, ebbe főzd, miért nem mosogatsz, amig ezt csinálod.


Én örülnék, ha ezt csinálná. És aludnék bent, ha tényleg annyira fáradt lennék, ahogy mondtad.

2016. jan. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
20%
Milyen kis erzekenyek vagytok. Ha nem bunko stilusban mondta ezeket akkor, miert lenne cseszegetes? Ha egyszer nem tudja a srac hogy hogy kell reszelni miert ne mondhatna meg neki?
2016. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Lehet nem bunkó stilusban is cseszegtetni és ha valaki fáradt, az feltételezi azt, hogy ráhagyja a segitségre a munkát.


Az oké, ha normálisan közli, de a kérdésből nem ez jött le számomra

2016. jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 opened paradise ***** válasza:
60%
Fogadatlan prókátornak kutyaszr a bére.
2016. jan. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Missi_Key ***** válasza:
mondd hogy ez troll kérdés.
2016. jan. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!