Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Fiúk, férfiak! Ti ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ti ilyen helyzetben mihez kezdenétek?

Figyelt kérdés

A kérdésem nem provokáció, csak kíváncsiság, az egyik haverom van ebben a helyzetben és érdekelne a véleményetek meg hogy ti mit tennétek.


A srác 27 éves, az a fajta, aki több vasat is szeret a tűzbe tartani, nagy csajozó volt mindig is. Összejött aztán egy 36 éves nővel, oda is költözött hozzá, mert így nem kellett fizetnie a lakhatásért és a szülők sem szóltak bele az életébe. Velünk együtt soha nem jött el sehova és a srácot se akarta elengedni, de persze ő attól ment bulizni, és közben persze csajozott is meg minden. Kb havonta szakítottak, a nőnek szerintem van valami mentális baja (pl 1 óra késéssel ment haza a munkából a srác, a nő meg kidobta az összes cuccát az utcára, mert "biztos lelépett"), de ki is békültek, mert akkor ugye ugrott volna az ingyen lakás. Aztán a nő terhes lett, a srác nem akarta, de a nő meg akarta tartani. Mivel a nő nem dolgozott, csak a szülei pénzelték, ezért megfenyegette a srácot hogy vagy ad neki pénzt vagy soha nem láthatja akkor a gyerekét és fizetheti a gyt-t. A srácnak így is volt egy rakás tartozása a kocsija miatt, most megint hitelt kellett felvennie, hogy meg tudjanak a gyereknek venni mindent. A nőnek a szüleihez kellett költözzenek, mert a lakást már nem tudta a nő fizetni, a srác meg nem tudott hazamenni, mert a szülők eladták a házat. Szóval totál lecsúszott a srác, és nem tud mihez kezdeni, nem mehet sehova, nem beszélgethet senkivel, mert akkor jön a fenyegetőzés meg a zsarolás. El akartuk hívni egy szülinapi buliba, de a nő megtiltotta persze hogy elmenjen, mert előző nap megivott két doboz sört és hogy nincs ivás meg bulizás apaként.


Ti ilyen helyzetben mihez kezdenétek?


2015. dec. 14. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én eleve nem kerülnék ilyen helyzetbe.
2015. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igy jart, egye meg amit fozott maganak
2015. dec. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem költöztem volna össze egy nõvel azért, hogy kihasználja. Most visszanyalt a fagyi. Kénytelen munkát keresni és fizetni a gyerek miatt. De mondjuk a nõnek nincs joga a sráctól pénzt kérni ha õnem akarta a gyereket, és fõleg nem zsarolhatja...
2015. dec. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez elég gáz helyzet. Lépjen le, keressen munkát amivel eltartja magát. A gyerektartást így is fizetnie kell, ez már veszett fejsze nyele, de még mindig jobb mint együttélni évekig egy pszichopata nővel, akit nem is szeret. Azt meg nem tilthatja meg neki, hogy lássa a gyerekét, joga van hozzá!
2015. dec. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Van munkája, csak hát abból szinte semmi sem marad a törlesztések miatt.
2015. dec. 14. 15:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

1. dolgoznék

2. fizetném a gyerektartást

3. a zsarolást meg a "megtiltásokat" viszont nem tűrném


Aztán meg attól függően, hogy mit szeretnék vagy milyen a helyzet, vagy megpróbálnám rendezni a viszonyt a nővel és normálisan élni, vagy megpróbálnék minél jobban eltávolodni és megszakítani minden lehetséges szálat.

2015. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nehéz a selyemfiúk élete.... én se tudom magam elképzelni a helyzetben, de ilyen durvát még nem is láttam.

Az lesz, hogy pár évig tépik még egymás idegeit, és a srác lelép, ha talál valami hasonlóan jó adottságokkal rendelkező nőt.

A 60+ korosztály az ő terepe.

2015. dec. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!