Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Amikor együtt élsz a pároddal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor együtt élsz a pároddal és el akar menni a haverjaival másnap este akkor azt csak úgy bejelenti neked, hogy elmegy vagy "elkéredzkedik" tőled és megkérdezi, hogy elmehet-e, nem haragszol-e érte?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Nem kérünk engedélyt a másiktól semmire, lol. Szólni szokott előre, megmondja kb mikor ér haza és ennyi. Ha én megyek valamerre, ugyanez.
2016. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Az mar regen rossz ha kereckedik. :D
2016. febr. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Kéredzkedni?! Felrázol egy dobozos sört és az arcába spricceled, majd a maradékot felhajtod és az arcába büfögöd hogy te most mész a haverokhoz. Ennyi.
2016. febr. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

normális kapcsolatokban (fontos hogy normális kapcsolatokról van szó) a felek megbeszélik, hogy ekkor és ekkor programjuk lesz xy-al.

és ha ez nem megy a közös programok rovására akkor no problem.

2016. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Végülis bejelenti hogy megy, de megbeszéljük, hogy nem ütközik-e valamivel, tehát azért ha van valami közös ügyünk vagy programunk és megkérem most ne menjen el, akkor nem megy el, hanem keres más időpontot.
2016. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Nalunk megemliti h mondjuk penteken ha jo az ido elmegy vitorlazni a haverokkal, utana hozzateszi: ez igy oke,mtervezel valami mast, itthin is maradhatok ha gond.


De szamomra ez sosem gond, sosem kell elkeredzkenie felnott ember.

2016. febr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%

Rendben, hogy nem könyörög az ember, de amikor nekem még csak együtt sem laktunk, de arcomba vágta: lesz amikor majd hétvégén elmegyek motorozni a haverokkal. Engem azzal a motorral nem vihetett volna és ráadásul a hétvégét vette volna el, amikor találkozni tudtunk. Végülis ilyen nem történt, de ez a arcomba vágás, hogy telibefosom az érzéseid is, azt is leszarom, hogy nem találkozunk, én azt csinálok amit akarok hozzáállás sem természetes. Nagyon berágtam akkor érte és jogos is volt részemről.


Szerintem nagyon is fontos az előadás mód. Igenis szépen legyen közölve és vegye figyelembe a másikat is. Az, hogy megkérdezi, mit szól hozzá, nem azt jelenti, hogy papucs lett, meg nem lehet külön szakadni pár órára sem. Egyszerűen figyelmesség.

2016. febr. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
80%

Megkérdezi igen,nem haragszom és mehet ha nem viszi túlzásba.

Házasok vagyunk,gyerekünk van,én sem büfögöm a sört a képébe,hogy na szevasz megyek a csajokkal,vigyázz a gyerekre!

2016. febr. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk általában csak úgy bejelentjük, mert nem szoktuk olyan baromi gyakran eljárkálni... ha heti szinten többször lenne, és már úgy éreznénk, esetleg a kapcsolat rovására menne, akkor sztem kérdeznénk. Max. ha vmiért nagyon nem jó, akkor a másik azt mondja, "szívem, ezért meg ezért nem lenne túl jó, nem lehetne máskor? mit csináljunk?". Mondjuk pl. ezért színház-, mozijegyet pl. a bejelentés előtt nem is vennék.
2016. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!