Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha először lefeküdtél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha először lefeküdtél a barátoddal, hogy volt? Együtt is aludtatok? Vagy írt utána a facen, vagy vhol? Másnap találkoztatok?

Figyelt kérdés

mert mi nem aludtunk együtt, nem írt jóéjt üzit se, és már aznap közölte, hogy másnap nem tudunk találkozni, csak rá köv. nap.

úgy érzem, mintha kihasznált volna, vagy kihasználna.


vagy másoknál ez hogy volt, ha nem is első szexnél, de az ELEJÉN a kapcsolatnak?


2012. aug. 11. 09:04
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Együtt voltunk aznap, meg másnap is, együtt is aludtunk és nincs facebookunk.
2012. aug. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
volt, hogy lefeküdtem vele pár nap után és soha többet nem jelentkezett. szerintem azt hitte, hogy majd jól kib*szik velem, hogy szerelmes vagyok belé és lelép. csak azzal az eggyel nem számolt, hogy nem voltam belé szerelmes.
2012. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy akkor pont nem ér rá, megesik az ilyesmi.Elmondta hogy miért nem tud veled lenni?Ha én nem érek rá,pedig szeretnék találkozni, akkor mindig elmesélem hogy mi más dolgom van.
2012. aug. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
persze úgy adta elő, hogy dolgozik, meg egy régi haverja meghívta hozzájuk. csak mielőtt ezt kinyögte, olyan érdekesen feszült volt. mintha kínjában találna ki ilyeneket.
2012. aug. 11. 09:16
 5/23 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát akk ne feküdj le velük 1 hét után és meg van oldva..
2012. aug. 11. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
65%
nem aludtunk együtt.du.6 körül megtörtén a nagy dolog még 2,5 órát fenn voltunk náluk beszélgettünk stb..jó éjt üzit én se kaptam,ha jól emlékszem,másnap beszéltünk msn és találkoztunk is.nem hiszem,ho kihasznál.amikor megismertem énis 1 hétig nem találkoztam vele,mert pont nyaralni mentek,de tudom,ho nem használt ki,mert már több ,mint egy éve együtt vagyunk és szeretjük egymást.szerintem még abban az állapotban vagy,ho ez új dolog és nagyon szeretnél már vele beszélni,ezért nehezen dolgozod fel,ho ma nem tudtok együtt lenni.ilyenkor tudom,ho jólesik a törődés (: de ne parázz,szerintem nincs semmi gáz.max.hívd fel,ha annyira aggódsz (:
2012. aug. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Miért beszélsz be dolgokat magadnak, ami lehet nem is úgy van , ne aggódj feleslegesen. Mondta, hogy másnap nem tudtok találkozni, csak harmadnap, nem ? Ne aggódj, majd jelentkezik, én nem írnék a helyedben , főleg a kapcsolat elején nem , mert ez szerintem el is rémisztheti ... Persze később a kölcsönös keresés híve vagyok, de az elején igenis "udvaroljon" kicsit a fiú :)

Lehet most úgy érzed elkapkodtad az egész ágybabújást, már úgysem tudsz ellene tenni, megtörtént, légy türelmes :)Fog keresni, ha nem, akkor jó lecke volt számodra, hogy még várni kell a nagy eseménnyel, míg kicsit meg nem ismered jobban !

2012. aug. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Mennyi idő után történt meg?

Elég gyanús hogy hirtelen ennyire nem ér rá... de még bármi lehet.

2012. aug. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

1 hónap után történt meg


amúgy felhívott, csak nem vettem fel, mert azt sem tudom mit mondjak, meg azt sem mit érzek. és azt sem, hogy vele mit tudassak. most legyek dühös, mint egy megsértett nő? vagy tegyek úgy, mint aki lazán fogja és minden happy? vagy mutassam azt, hogy félek, hogy csak kihasznál? vagy legyek közömbös? most kezdjem el játszani a kétségbeesett szerepet? vagy legyek egy kemény csaj, akinek meg sem kottyant és nem jelentett semmit?


még magamban sem tudom még hova tenni a dolgokat...

2012. aug. 11. 12:30
 10/23 anonim ***** válasza:
Ha hivott akkor szerintem semmi gond, tényleg csak elfoglalt azért nem tudtok talizni. Szerintem ne játssz semmi szerepet, légy természetes, semmiképp ne hisztizz vagy sértődj meg mert nincs rá semmi okod. Hány éves vagy? Mivel igy állsz hozzá nekem az jön le hogy még nem voltál rá felkészülve, lehet még várni kellett volna. na de már mindegy. Szerintem feleslegesen aggódsz.
2012. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!