Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sosem beszélünk a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem beszélünk a közös jövőről, ez furcsa ennyi idő után?

Figyelt kérdés

Már 3 éve vagyunk együtt a barátommal, amikor megismerkedtünk, még mindketten egyetemisták voltunk, és a jövő még annyira távolinak tűnt, hogy fel se merült bennünk, hogy erről beszélni kellene. Viszont már lasan 1 éve befejeztük a sulit, mindketten dolgozunk, és szerintem itt lenne az ideje, hogy beszéljünk erről is. Bár nem élünk együtt, de állandóan együtt vagyunk, szinte mindig egymásnál alszunk, sok közös programot szervezünk, szóval tényleg jól megvagyunk és szeretjük egymást, de lassan jó lenne egy szinttel tovább lépni. Nem akarok még én se gyerekeket vagy esküvőt, de jó lenne tudni, hogy velem képzeli el a jövőt, és pl az összeköltözés már kilátásba van nála is. Viszont nem akarok nagyon nyomulósnak tűnni, vagy hogy úgy érezze sürgetem, azt akarom, hogy ő is vágyjon ezekre a dolgokra, de lehet ha rajta múlik soha nem beszélünk erről.

Szerintetek felhozzam én ezt a dolgot? Ennyi idő után nem lenne ideje a jövőről is beszélni? Nálatok mikor jött fel a téma?


24/L


2016. febr. 10. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

3 év után nyugodtan felhohatod a dolgot,mondjuk az összeköltözést.

Persze nem kell letámadni,de a jövőről igenis beszélni kell.

2016. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De hozd fel nyugodtan...:) mond el neki, hogy sokat gondolkozol mostanában a jövődön (jövőtökön) és, hogy te arra jutottál, hogy te nem tudnál elképzelni mást magad mellé, vágysz arra, hogy lassan (de azért biztosan) összeköltözzetek, hogy egyszer majd megkérje a kezed és boldogan éljetek amíg meg nem haltok! :)


Ezt úgy is lebonyolíthatod, hogy leülteted és elmondod neki az ezzel kapcsolatos gondolataidat, és hozzáteszed, hogy ezt most nem azért mondtad, mert azonnal választ vársz rá, illetve nyomást sem szeretnél rá gyakorolni, csak mivel őszinte vagy vele, így szeretted volna, ha tud arról, hogy Ő valóban különleges neked...:)


Persze azért hozzá lehet tenni, hogy ez nem az egójának szólt, szóval nyugodjon le, nem kell rögtön repdesni! :D


Ha nem is azonnal, szerintem rövid időn belül lesz válasz reakció...ha mégsem, akkor néhány héttel később azért rákérdezhetsz, hogy esetleg nem akar -e szedni Cavintont? Ugyanis azt vetted észre, hogy van némi gond a memóriájával...


Ha nagyon elzárkózik, vagy befeszül a témától akkor ne erőltesd, de apránként, cselesen megfogalmazva tapogatózhatsz...ha viszont egyre rosszabb lesz a helyzet, érdemes kerek perec rákérdezni arra, hogy mi a baja, és, hogy miért reagál így ezekre a kérdésekre!

Ha nem javulna a helyzet, akkor én elgondolkodnék idővel...


27/N vagyok, a párom 25/F és most leszünk 1 évesek, 10 hónapja élünk együtt, és mi már beszélünk ilyenekről...hogy biztos milyen szép babánk lesz majd, meg, hogy ha összeházasodunk akkor szeretné ha a nevét felvenném.

2016. febr. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele nyugodtan. Ha elzárkózik, nem akar róla beszélni, vagy egyenesen visszautasít, akkor nem akar a meglévő járogatásnál meg szexnél komolyabb kapcsolatot.
2016. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!