Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Össze vagyok zavarodva....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze vagyok zavarodva. Nagyjából három hónapja szakítottunk a barátommal akivel fél éve voltunk együtt. Csúnya, hangos szakítás volt, ennek ellenére is a mai napig beszélünk, találkozunk és furcsa dolgokat tesz. Szerintetek szeret még?

Figyelt kérdés

Mint már mondtam borzalmas szakítás volt,nagyon megbántottuk egymást,leginkább ő engem,ezek után feldúltan mentem el tőlük éjszaka sírva.

Szinte már egy óra múlvafelkeresett üzenetben,beszelgettünk,de igazából a valós okok sosem kerültek szóba,aztán (mivel én még mindig szeretem) gondoltam mit veszíthetek,megpróbálom kihívni egyik este hozzám,irtam is neki,erre az volt a válasza,hogy semmi értelme,nincs már rajtunk mit megbeszélni,de végül egyszer csak késő este megjelent az ablakomban..had ne mondjam mit éreztem akkor.

Igazából csak fölösleges szájtépés volt minden,de a veszekedésböl hirtelen szex lett.

Másnap reggel aztmondta neki egy kis időre van szüksége,megcsókoltuk egymást és elment.

Másnap a lakótársa álltal megtudtam hogy németországba utazott dolgozni. Gondoltam,oké szellőzzön ki a feje,szünet.

1 hónapra rá hazajött és nagyjából az érkezése órájában jött is az üzenet: Szia,hogy vagy.

Beszélgettünk,mint a haverok,de valamivel megbánthattam,újra veszekedni kezdett és egyszer csak a fejemhez vágta hogy,mindegy,őt már nem érdekli,ő már másba szerelmes,mással boldog..na,az volt aztán a pofon.

De aztán megint lenyugodott,írt,keresett,hívott minden hova,HATVANEZER forintért kitaxizott hozzám hogy elmenjünk bulizni éjjel..(2 napig buliztunk) vett nekem telefont,minden félét,annak ellenére hogy tiltakoztam. Emellett le is feküdtünk..

Többször is voltam azóta náluk,véd mindenkitől,mindentől,ha valamibe segítség kell,ő ottvan. Csak hogy egy példát mondjak: Egyszer náluk voltam nemrég és legnagyobb "örömömre" megjött a menstruációm,nem volt nálam semmi és..minden bolt zárva volt vasárbap,ő pedig? Vonattal átment a legközelebbi városba hogy hozzon nekem tampont..örök hálám neki még mindig ezért..


De mindez a barátnője háta mögött történik,mert ugye a szakítás után kb egy hónappal összejöttek..

Sokat mesélt a barátnöjéről,de én úgy érzem hogy csak egy új kapcsolatba menekült a gondok elől,mert amiket mesélt és amiket csinál a lánnyal annyira megjátszottnak érzem,főleg mintha csak nekem játszaná magát..

Nektek mi a véleményetek? Mindezzel vissza akar kapni és a lány csak pótlék,és csakarra van hogy féltékeny legyek? Vagy most mi ez?



2013. jún. 4. 16:32
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem Te vagy a potlék aki elájult attol hogy ö milyen rendes és mikor nem lesz épp nöje akkor hozzád jár át dugni... Te vagy a biztos lyuk az életében
2013. jún. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha tényleg így lenne akkor miért keltem volna fel arra hajnalba amikor egyszer náluk aludtam(no szex) hogy megpuszil és betakargat?
2013. jún. 4. 16:44
 3/6 anonim ***** válasza:

mert Te odáig vagy érte teljesen el tudott bájolni és bebeszéled magadnak hogy szeret téged.

De én meg pasi vagyok ismerem a fajtámat és tájékoztatlak, hogy csak pótkerék vagy nála... azért szedett ösez más csajt, mert azokkal is dugni fog és mikor azok rájönnek milyen pénz és szexközpontu féreg a srác akkor majd ujra rádir te örülni fogsz és ujra dugtok...


legyen már egy kis méltoságod.

2013. jún. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod.
2013. jún. 4. 17:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Keress valaki mást, és hagyd ezt az idiótát. Még nem nőt fel és nem tudja mit is akar igazából.
2013. jún. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én véleményem az, hogy ha kellenél neki, már nem lenne barátnője! Ne csinálj magadból hülyét, hagyd a pi*ba ezt a barmot!
2013. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!