Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egész héten beteg voltam, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egész héten beteg voltam, és ma van a párom szülinapja, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mára picit jobban lettem de elvileg még nem mehetek ki a házból. Nagyon rossz érzés hogy nem vettem semmi ajándékot és még tortát sem :(

Este nélkülem fog menni ünnepelni is, mondtam neki hogy nem baj, de azért titokban nagyon bánt.



2016. febr. 12. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:
71%

Látom, az együttélés kategóriába írtad, tehát akkor nyilván együtt is laktok és tisztában van az állapotoddal.

Csak magadnak okozol teljesen feleslegesen rossz érzést és lelkiismeretfurdalást, miközben ő teljesen tisztában van azzal, hogy betegségedből adódóan nem tudtál neki venni semmit.

Majd pótolod, ha jobban leszel.


Ezen nem tudom, hogy miért kell aggódni és pörögni?


Vagy felhívsz egy barátnődet, akit megkérsz, hogy vegyen egy tortát. Ennyi.

2016. febr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Én szólnék neki, hogy vásároljon be alapanyagokat és összedobok neki egy tortát mire hazaér a buliból.
2016. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne légy szomorú!

Egyszerűen mondd el neki, hogy sajnálod, hogy így alakult, de hát beteg voltál, ezért nem tudtál készülni. Meg fogja érteni, ha nem érzelmi selejt. Köszöntsd meg most szóban, aztán toljátok el pár nappal az egészet :). Ha látja rajtad, hogy a szándék megvan, ugyanúgy örülni fog.

2016. febr. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
Rendelj neki 1 csokor virágot, és kész!
2016. febr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vok, lehet félreértettem, ha nő vagy, és ő a férfi,

akkor rendelj virág helyett 1 nagy pizzát v tortát.

2016. febr. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na jó, a logikát nem értem.

Valamelyik évben én is pont a férjem szülinapján voltam beteg, előtte héten is. Ezért rendeltem olyan ajándékot, amit házhoz szállítottak. Ha ez nem lett volna opció, meg tudtam volna kérni a szüleimet/testvéremet/barátaimat, hogy valaki legyen kedves megveni és hazahozni.


A tortát ugyanígy. Meg lehet venni online vagy telefonon, és házhoz szállítják.


De nem ez a kérdés...


Az én férjem ilyenkor ünneplés helyett otthonmaradt velem, filmeztünk meg fetrengtünk egész nap. Egy hétre rá rendezett végülis bulit, ahol ünnepelt.


Ami nálatok megy, azt mindkét oldalról szánalmasnak tartom. Te se teszel semmit érte, ő is leszar téged magasról.

2016. febr. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó:

Minden élet más, minden kapcsolat más. Nem tudhatod, mennyire volt beteg a kérdező, vagy egyáltalán a családtagjaival, barátaival egy városban/országban él-e. Nyilván megvannak az ok-okozati láncolatai a kérdésnek, amelybe nem látsz, nem láthatsz bele. Tehát nem itt kell fényezni a saját szuper házasságod azért, hogy lehúzd másét.

Kérdező! Szerintem használd ki a szabad estéd szépítkezésre vagy bármire, amihez kedved van, s ne aggódj, nem az ajándékon múlik a szeretet! Mire hazaér, a párnája alá azért csempészhetsz valami szép idézetet!

2016. febr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!