Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem egészségesek, testi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem egészségesek, testi hibájúak, mozgássérültek tudtok ismerkedni, párt találni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha nő az illető.
2016. febr. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen! :)


Bár azért azt megjegyezném, hogy a testi hiba, akkor "nem számít" a másik szemében, ha mellé egészséges, pozitív szemléletű, megnyerő személyiség párosul, aki nem abból áll ki nonstop, hogy a hibáján siránkozik.


Az is befolyásolhatja a dolgot, hogy vele született "hibáról" van szó, vagy esetleg "szerzett" hiba (Pl. végtag elvesztése).


Aki rendellenességgel születik az úgy sajátít el minden készséget, hogy felnőtt korára szinte már különösebb feltűnés nélkül mozog, míg, aki később sérül, annak valamivel nehezebb dolga van. Egyrészt lelkileg hirtelen fel kell dolgozni ezt a traumát, plusz megtanulni élni vele.

Számít az is, hogy milyen a közvetlen környezet, hogy úgy kezelik -e, mint egy teljes értékű embert, vagy mint egy sérültet...

A legfontosabb viszont a saját magáról kialakított kép. Elfogadja -e magát? Tudja -e szeretni a testét? Meg tud e nevezni magán olyan testrészeket, dolgokat, amit szépnek, különlegesnek lát? Tisztában van -e az előnyeivel, és azt hangsúlyozza is magán? Ha van olyan testrésze, amivel nem elégedett, de lehet rajta változtatni, formálni akkor fektet bele energiát és változtat?


Ezek mind mind befolyásolják az egész ismerkedési folyamatot.


Azt gondolom, hogy ha ezek a dolgok rendben vannak, akkor igen, ugyanannyi esélye van egy ilyen személynek is a pártalálásra, mint bárki másnak! :)


Ja, és mindezt tapasztalatból mondom...:)

2016. febr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

Tudok ismerkedni, bár nem egyszerű összekaparni az önbizalmam.

Komoly kapcsolataim voltak eddig (elsősorban), és elfogadtak. Én meg őket,mert senki sem tökéletes. :-)

2016. febr. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Akkor ti szerencsésebbek vagytok mint én férfi, elfogadtam rég a betegségem (láthatóan mozgássérült, de önjáró), de ennek ellenére nem tudtam még kapcsolatot létesíteni. Még csak barátkozni sem, azt vettem észre, hogy nincs kedvük egy problémás emberrel foglalkozni.
2016. febr. 7. 10:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudok párt találni, pont azért, amiért Te sem kérdező. Mo.-n csak a "tökéleteseknek" van esélyük erre...
2016. febr. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Hol próbáltok meg ismerkedni? Hogyan közeledtek egy nőhöz? Az eszetekbe sem jut, hogy lehet nem is a testi hibátok miatt nem sikerül kapcsolatot létesíteni? Lehet személyiségbeli problémák vannak, vagy felfogásbeli különbségek, vagy épp az, hogy savanyú uborkák vagytok...egyáltalán nem biztos, hogy a testi hiba a gond! Én, akinek nincs meg az egyik karja, nagyon nem szeretem, ha valaki a testi hibájára fogja az összes jellembeli hibáját is! A korábban írt kérdéseimre válaszoltatok? Hogy a hibáitokon kívül fektettek -e hangsúlyt másra? Külsőleg, belsőleg egyaránt?
2016. febr. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig van esély, önmagában ez nem ok a magányos életre. Nekem például nagyon tetszett egy mozgássérült srác a gimiben, egyáltalán nem láttam akadálynak a dolgot. Az komolyabb baj, ha a személyiségükre erőteljesebben kihat.
2016. márc. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Karenjeans87 ***** válasza:
A lényeg a belső a kisugárzás, s a humor, meg az intelligencia. Ha valaki nem szép, de van kisugárzása akkor szebbnek látszik. A boldogságtól is ragyog az ember. Türelem, s nem kell erőltetni a dolgok maguktól jönnek. Hiszem, hogy mindenkinek meg van a másik fele valahol a világban, megéri az igazira várni!
2016. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is tetszettem egy lánynak aki bevallotta középsuliban, de nem akartam vele, van rég önbizalmam, tudok vicces lenni, van intelligenciám, teljesen ismeretlenek írtak már fészes oldalamra bejelölés után, hogy elismerésre méltó a gondolkozásom, korombeliekhez képest sokkal intelligensebb vagyok. De ezt élőben senki nem díjazta kapcsolati szinten, hisz el se jutottam nővel se randiig, se semmi.. Egy szép tetsző osztály társammal párszor kerültem közvetlen helyzetbe, de félénkségem miatt nem történt szex. Én próbálkoztam lányoknál, de eddig egyiket sem érdekeltem.
2016. márc. 22. 21:12
 10/10 anonim ***** válasza:
87%
Én tudtam találni. 16 hónapja vagyok együtt a párommal és boldogok vagyunk. :)
2017. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!