Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horkolás ellen?

Figyelt kérdés

Párom nemcsak,hogy 130 kilóra hízott,újabban szivarazni is kezdett,megint.

Szörnyen horkol,képtelenség mellette aludni.

Munkába járok,korán kelek,de folyton hullafáradt vagyok miatta.

Próbáltam rávenni ,hogy sportoljunk együtt,hátha fogyna és az használna,de annyira lusta,hogy nem képes rá.A szivarról leszokni meg túl gyenge.


nem tudom,hogy meddig bírom ezt így...Külön aludni nincs lehetőség.

Hasonló helyzetben valaki? valami megoldás?


2016. febr. 15. 22:47
 1/4 Fish1 ***** válasza:
100%

Nem egészen értem az összefüggést. Azóta horkol, amióta hízott és szivarozik?


Ha nagyon gáz a helyzet, és nem megoldható, akkor külön szoba. Nekem is volt pasim, aki szörnyen horkolt, kb. mintha egy traktor zúgott volna a fülem mellett, és én se sokat aludtam mellette...

2016. febr. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Leirta a kerdezo hogy nincs lehetoseg kulon aludni. Mi is egy szobasban lakunk, es tenyleg borzaszto kellemetlen tud lenni a horkolas :( Mit meg nem adnek sokszor egy masik szobaert.
2016. febr. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sidd ***** válasza:
100%

Már bocsi, de ha ennyire lusta, hogy egy lépést sem tesz azért,hogy te is tudj aludni mellette, akkor elég akaratgyenge a pali, sőt téged sem vesz elég komolyan.

Vegyél neki az előszobába egy kényelmetlen kihajtható kanapét bűntetésből.

A horkolás egyik legfőbb oka az elhizás.

Oldalt vagy hasonfekve is zúg a traktor amúgy ?

2016. febr. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fish1 ***** válasza:

Oh, tényleg, ezt benéztem :)

Attól is függ, hogy mitől van a horkolása (választ még kaptam arra vonatkozólag, hogy mindig is horkolt, vagy csak azóta, amióta hízott és szivarozik). Van, akinek pl. orrsövényferdülés okozza, viszont olyannal is találkoztam már, aki megműttette az orrsövényét, ennek ellenére tovább horkol, elég durván.

2016. febr. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!